2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Cokta erken baslama son 1 saat kala basla. Bu seferde dayanamassin :))
Ayy doğru valla en çok korktuğum şey yemin ederim 😅 Travma olarak kalsın istemem o gün bana 😂

Ya benimkinin saati niye hemen belli oldu ben onu anlamadım neye göre saat veriyorlar acaba😁 beni pazartesi yani dün aradılar embriyo ve döllenme hakkında bilgi verdiler ve perşembe saat 2 de transfer için burda ol dediler . Ya bana da üstüne basa basa sıkışık gel dediler beni de geriyor idrara sıkışık olma durumu😅
Off sorma sorma benim de keşke belli olsaydı saati ya böyle muallak kötü. Kendimi hazırlardım en azından şu saat diye😅

Ayy doğru valla en çok korktuğum şey yemin ederim 😅 Travma olarak kalsın istemem o gün bana 😂

Off sorma sorma benim de keşke belli olsaydı saati ya böyle muallak kötü. Kendimi hazırlardım en azından şu saat diye😅
Belli olunca yaz mutlaka ay çok heyecanlı ilk transferimiz sen olacaksın sonra ben😍

Ya benimkinin saati niye hemen belli oldu ben onu anlamadım neye göre saat veriyorlar acaba😁 beni pazartesi yani dün aradılar embriyo ve döllenme hakkında bilgi verdiler ve perşembe saat 2 de transfer için burda ol dediler . Ya bana da üstüne basa basa sıkışık gel dediler beni de geriyor idrara sıkışık olma durumu😅
Canim sonucta ameliyathanede bi ekiple uapikiyor bu is o yuzden saati yeri ayarlaniyor yumurtalarda o saat icun cozunuyor :)

Hanımlar ilk transfer olacaklar için güzellikler💐🌷 diliyorum🙏 gruba pozitif haberler ile dönün bizlerde nasiplenelim 😍
İnşallah canım cümlemizin hepimizin ikimiz pozitif haberleri verip grubu başlatalım devamı da gelsin inşallah 😍🙏🏻
Yaaaaa Allahım ben bile heyecanlandım Allahım inşallah güzel güzel tutunsun bebeğin❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlar aranızda bu vitamin den kullanan varmı? Ben devlette tüp bebek tedavisi olacağım için doktorlar ile çok konuşamıyoruz zaten kalabalık oluyor bende eczane tavsiyesi ile bunu aldım .

Eklentiler

• IMG_20240702_152632.jpg
    IMG_20240702_152632.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20240702_152457.jpg
    IMG_20240702_152457.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 17
Şimdi deneme yaptım kızlar. 1.5 saat falan oldu 1.5 litre su içtim😂😂😂😂 deliyim ya. Bakalım kaç saatte sıkışık hale geleceğim kaç saat öncesi su içmem gerek diye. Ne kadar dayanabilirim diye. 1.5 -2 saatte sıkışmış oldum. Ama var ya Allah yardımcımız olsun ya. Hem rahat olmamız gerek transfer aşamasında hem kendimizi tutmamız gerek kaza olmaması için 😂😂😂😂 nasıl olacak bilmiyorum 😅

Kızlar aranızda bu vitamin den kullanan varmı? Ben devlette tüp bebek tedavisi olacağım için doktorlar ile çok konuşamıyoruz zaten kalabalık oluyor bende eczane tavsiyesi ile bunu aldım .
Ben daha önceleri kullanmıştım kuzum bu vitamini. İlk zamanlar bir şey olmadı ama sonradan mide bulantısı yaptı bende

X