2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Amin canımm Amınn. Çok heyecanlıyım bu kez nedense korku, endişe, kaygı doluyum umudum da var tabi sizlerde de böyle mi kızlar? Nasıl yönetmeliyim süreci hiç bilmiyorum.
Hepimizin böyle ben de bir yandan o kadar çok heycanlıyım ki kalbim yerinden çıkacak gibi bir yandan da ya olmazsa korkusu var. Ama kötüyü çağırmamak iyiyi düşünmek istiyorum. Allah hepimizin yüzüne baksın

Transfer ortalama benim de senin zamana geliyo ay konuşalım lütfen bu süreci estrofeme başladım ben bugün 5.günü donmuş emriyo transfer olacağım kısmet tutar inş. Çünki çok yoruldum ben 8.deneme bu

Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Grubumuz kalabalıklaşıyor hoşgeldiniz Umarım Ağustos ayına hepimiz bebiş haberi alarak gireriz
Bol hamile haberli, bebeklerimizi konuşacağımız bir grup olacak inşallah(aminnn Amınn)

Amin canımm Amınn. Çok heyecanlıyım bu kez nedense korku, endişe, kaygı doluyum umudum da var tabi sizlerde de böyle mi kızlar? Nasıl yönetmeliyim süreci hiç bilmiyorum.
Seni çok iyi anlıyorum canım inan hepimiz aynı durumdayız. Benim de perşembe taze transfer olacak ve ilk tüp bebek deneyimim. Allahım hepimizin elini dolu dolu göndersin bu süreçte. Burda birbirimiz ile konuşarak dua ederek rahatlatabiliriz birbirimizi bir nebze de olsa. Bir yandan kaygı,bir yandan umut, bir yandan heyecan, kalbim ağzımda atıyor…

Transfer ortalama benim de senin zamana geliyo ay konuşalım lütfen bu süreci estrofeme başladım ben bugün 5.günü donmuş emriyo transfer olacağım kısmet tutar inş. Çünki çok yoruldum ben 8.deneme bu
Benim de 3. Deneme canım.
8 deneme, Rabbim sabrını gücünü vermiş sana demek. Pgt yaptırdın mi sen ?

Maşallah gurubumuz baya kalabalıklaştı inşallah çok güzel haberler duyacağız burada
Bi sonraki gurubumuz hamişlerin gurubu olur inşallah hep birlikte bebislerimizin durumunu paylaşırız inşallah rabbim bizlerede anne olmayı nasip etsin çok emek veriyoruz emeklerimizin karşılığını alırız inşallah
Sabır ve şükür ile Çok yol alacaz ben inanıyorum

Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Transfer haberleri beni mutlu ediyor.Bebeğinle kavuşma anı ne büyük mucize bol bol dua et bende edicem burdaki herkes için o kadar dua ediyorum ki foruma girdiğimde inan çift çizgili test ve beta hch pozitif kısımları okuyup umutla doluyorum

Evet ama sadece
Benim de 3. Deneme canım.
8 deneme, Rabbim sabrını gücünü vermiş sana demek. Pgt yaptırdın mi sen ?
Evet yaptırdım ama sma dan temiz kromozonlaraa baktırmadım 5.gün emriyosu nebiliyim sağlıklıysa tutar zaten tutarsa tüm kromozonlara da baktırırım şuan işte rahimi hazırlıyor transfer için çarşamba gel dedi tekrar muayeneye çarşambadan sonra gün belirler heralde senin nasıl şimdi tranfer

Amin amin canım inşallah inan ben de pozitif haberleri gördükçe o kadar çok mutlu oluyorum ki inşallah hepimizin gönlüne göre olur. Duam buradaki herkesle. Anne olmak isteyen bütün güzel yüreklilerle

Kızlar günaydın bugün beni transfer saati ile ilgili arayacaklar şu idrara sıkışık meselesi beni çok geriyor. İnşallah aman aman çok sıkışık olmak gibi bir gereklilik yoktur.

Kızlar günaydın bugün beni transfer saati ile ilgili arayacaklar şu idrara sıkışık meselesi beni çok geriyor. İnşallah aman aman çok sıkışık olmak gibi bir gereklilik yoktur.
Ben ilkinde cok sıkısıktim. Catalda kendimi nasil tutacam diyodum transfer kolay oldu. 2.de su ictim yine ama deli gibu sikistirmafim kendimi dr da yalan soyledim. Transfer yeri cok zor buldular. O yuzden elinden geldigince sıkısmaya bak

Teşekkür ederim o zaman 1 buçuk litreyi içiyim ben gidene kadar

Ya benimkinin saati niye hemen belli oldu ben onu anlamadım neye göre saat veriyorlar acaba beni pazartesi yani dün aradılar embriyo ve döllenme hakkında bilgi verdiler ve perşembe saat 2 de transfer için burda ol dediler . Ya bana da üstüne basa basa sıkışık gel dediler beni de geriyor idrara sıkışık olma durumu

Canım pgt li embriyonun da tutmadığı oluyir.
Rabbim bunda kolay gecitlerden geçirsin inşallah seni.

Benim yaş 38 Dr pgt tavsiye etti yaştan dolayı, ama benim daha önce dusugum gebelik kaybik olmadığı için, maddiyatta fazla geldiğinden yaptırmadım. Şimdi keşke yaotirsaydim diyorum.

3. Deneme olacak benim de, yarın Dr kontrolüm var, transfer günü belli olur sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…