2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnşallah canım benim 🤲🥰 5 ağustos trasfer tarihî netleşecek daha canım tahminen 8 yada 10 Ağustos olur trasfer 🤭 heyecan. Durukta şimdiden trasfer olunca napacam bilmiyorum 🤣🤣
Sen naptın tatlım
Dualarım seninle kuzum 🙏herşey güzel olacak şimdiden heycanının tadını çıkar sadece güzel anılar bebeğin için gün sayması heycan verici😍🥰

Bende şafak sayıyorum son 3 kaldı test günüme😂

M mira9693 fnd_50 fnd_50 kızlar bugün muaneye gittim doktor rahim kalınlaştırma ilaç başladı ve TSH 1.15 olmuş 🤩 transfer sürecine girmiş bulunuyorum 🤭
5 ağustos transfer tarihi kesinleşecek tahminen 8 yada 10 gibi olurmu bilmiyorum 🤔 çok heyecanlıyım şimdiden 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ya çok sevindim canım benim heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki rabbim inşallah gönlündekini hayırl sağlıkla verir hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun🥰🥰

Bence var canım değerin güzel çıkar inşallah 🤲 bende beşinci gün çift embriyo transferi olacam ve 8 günü erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 🤣 meraktan
Bi kaç tane test alırım 😂
Ben tam 15 tane aldim 🤣🤣🤣 ben de inanılmaz sabirsizim transfer olur olmaz sipariş verdim farklı markalardan hepsi de erken gebelik testi 😂

Dualarım seninle kuzum 🙏herşey güzel olacak şimdiden heycanının tadını çıkar sadece güzel anılar bebeğin için gün sayması heycan verici😍🥰

Bende şafak sayıyorum son 3 kaldı test günüme😂
Ne güzel söyledin canım heyecanın bile tadı farklı birşey 🤩🤩
Hadi sende bebişi öğren güzel haberler al çiçeğim önce senden güzel haberler alacaz gerisi gelecek kısmetse 🤲🥰

Ya çok sevindim canım benim heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki rabbim inşallah gönlündekini hayırl sağlıkla verir hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun🥰🥰
Amin arkadaşım amin inan o heyecan merak insanı heveslendiriyor🤩🤩 rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın hayırlısıyla bu yolda kim emek veriyorsa güzel haberler alalım amin🤲

Amin arkadaşım amin inan o heyecan merak insanı heveslendiriyor🤩🤩 rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın hayırlısıyla bu yolda kim emek veriyorsa güzel haberler alalım amin🤲
Amin amin amin inşallah kuzum benim🤲🏻😍 tüm kalbim duam seninle ve isteyen herkesle. Bütün aşamalardan beni haberdar et etiketle olur mu🥹

Merhaba Pgtli ne demek oluyor bilmediğim için soruyorum
embriyolar beşindi gune gelınce biyopsi gibi düşünün bi kısmı alınıp genetik teste gidiyor , genetik analiz yani kromozomal anomali var mı yok mu o kontrol ediliyor.35 yaş üstüne öneriliyor. benim 5. gune 9 embrıyom kalmıştı pgt yaptırdık 4 ü sağlıklı geldi 5inde kromozomal anomali var transfer edilemez şeklinde raporlandı canım

embriyolar beşindi gune gelınce biyopsi gibi düşünün bi kısmı alınıp genetik teste gidiyor , genetik analiz yani kromozomal anomali var mı yok mu o kontrol ediliyor.35 yaş üstüne öneriliyor. benim 5. gune 9 embrıyom kalmıştı pgt yaptırdık 4 ü sağlıklı geldi 5inde kromozomal anomali var transfer edilemez şeklinde raporlandı canım
Himm anladım canım teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlar alirsinizz😊

Kuzum benim üzüldüm 🥺😥 ama helal olsun sana şuan verdiğin tepki inanılmaz, çok güçlü kadınsın Gamzecim ❤dua etmeye ve inanmaya devam et elbette o minnoş sana gelecek🙏🤲
Çok teşekkür ederim bu yoldan geçen herkes öyle güçlü ki 🥹 Kendimi sadece bütünlemeye kalmış hissediyorum 100 alır geçerim bi sonrakinde ☀️🥰 Yanlışlarımı gördüm aynı hatalara düşmem ⚖️

Transfer öncesi PROGESTERON kaç çıkması lazım ?
Doğal siklusla dondurulmuş embriyo transferi yapılacak.
Bilgisi olan var mi ?

X