2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

M mira9693 fnd_50 fnd_50 kızlar bugün muaneye gittim doktor rahim kalınlaştırma ilaç başladı ve TSH 1.15 olmuş 🤩 transfer sürecine girmiş bulunuyorum 🤭
5 ağustos transfer tarihi kesinleşecek tahminen 8 yada 10 gibi olurmu bilmiyorum 🤔 çok heyecanlıyım şimdiden 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Hayırlısı olsun kuzum çok sevindim tsh ın düştüğüne 🥰ağustosun ilk haftası bebeğin seninle inşallah 🙏

8. gunun sabahı yaptım canım çok silik gibi o yüzden çok da emın olamadım , cuma gunu test gunum bakalım umarım kanda çıkar :)
Kaçıncı gün embiyosu canım ama var bariz belli çıkmış yani bu testler doğruluk payı yüksek diyorlar rabbim emeklerini boşa çıkarmasın 🤲🥰

Kaçıncı gün embiyosu canım ama var bariz belli çıkmış yani bu testler doğruluk payı yüksek diyorlar rabbim emeklerini boşa çıkarmasın 🤲🥰
5. gun embrıyosu tek pgtli embrıyo canım
bugun 8. gun , sabahtan yaptım , sonrasında aynı marka test bir kaç tane daha yaptım hepsi aynı şekilde silik çizgi çıktı
umarım doğrudur 🩷☺️

5. gun embrıyosu tek pgtli embrıyo canım
bugun 8. gun , sabahtan yaptım , sonrasında aynı marka test bir kaç tane daha yaptım hepsi aynı şekilde silik çizgi çıktı
umarım doğrudur 🩷☺️
Bence var canım değerin güzel çıkar inşallah 🤲 bende beşinci gün çift embriyo transferi olacam ve 8 günü erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 🤣 meraktan
Bi kaç tane test alırım 😂

Bence var canım değerin güzel çıkar inşallah 🤲 bende beşinci gün çift embriyo transferi olacam ve 8 günü erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 🤣 meraktan
Bi kaç tane test alırım 😂
hahhaha evet ben de çok sayıda aldım yaoarım aklıma geldikçe , kan sonucu da guzel olur inşallah :) hepimize allah nasip etsin 😇🙏🏻

M mira9693 fnd_50 fnd_50 kızlar bugün muaneye gittim doktor rahim kalınlaştırma ilaç başladı ve TSH 1.15 olmuş 🤩 transfer sürecine girmiş bulunuyorum 🤭
5 ağustos transfer tarihi kesinleşecek tahminen 8 yada 10 gibi olurmu bilmiyorum 🤔 çok heyecanlıyım şimdiden 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Yaa maşallahh maşallah canım cok sevindim sağşıkla tutumsun sana 😍 duamdasın 🤲🏻 1 mi 2 miydi embriyo

X