2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ben sizin gibi düşünmüyorum bu normal bir tedavi değil herhangi bir hastalığı tedavi ediyor gibi değil bana göre çok duygu yüklü bir durum. Tedavi süreci gözümü korkutmuyor duygusal boyutu korkutuyor yoksa hastaneye yalniz gitmekte bişey yok ki
Tamam bende kendi fikrimi söyledim yani hastaneye yanlız gitmekte bişey yoksa sorun ne evde de bişey yapmıyoruz hoş hapını içiyosun iğneni yapıyosun bitti 😂

Sağlam psikolojiniz için tebrik ederim sizi🥰ben tedavi boyunca salya sümük eşliğinde halay başı çekiyordu hormonlarım şimdi horon çekme aşamasındayım 😂 birde Anadolu'da yer seçiyor benim hormonlar😂
Ben 22 yaşında başladım tüp bebeğe haziranda 23 oldum elbette stresli olduğumuz noktalarda eş desteği istiyor insan ama onun dışında ben kötü olmadım ilaç saatim dışında aklıma bile gelmedi yani tüp bebek sadece yeme kısmı iştahım açıldı kilo aldığıma üzüldüm tek nokta o dehşet kötü bir yumurta toplama geçirdim o sırada eşim yanımda olmasa tabiki çok çok kötü olurdum ama normal kontrollerde filan eşim olmadan da gittiğim çok oldu

Ben 22 yaşında başladım tüp bebeğe haziranda 23 oldum elbette stresli olduğumuz noktalarda eş desteği istiyor insan ama onun dışında ben kötü olmadım ilaç saatim dışında aklıma bile gelmedi yani tüp bebek sadece yeme kısmı iştahım açıldı kilo aldığıma üzüldüm tek nokta o dehşet kötü bir yumurta toplama geçirdim o sırada eşim yanımda olmasa tabiki çok çok kötü olurdum ama normal kontrollerde filan eşim olmadan da gittiğim çok oldu
Tatlı kardeşim ablan olarak tebrik ettim hâlâ daha ediyorum bu yaşta sağlam psikoloji önemli yine tebrik ediyorum seni hayata karşı böyle güçlü durman takdir edilecek birşey sanırım eleştirdiğimi düşündün öyle değil ama ben kendi halimle dalga geçiyorum sadece bazen keşke bende böyle olsam dersin ya işte tam da o naktodayım🥰 Güzel sonuçlar Alman dileği ile öptüm seni kuşum❤ yanlış anladıysan da özür dilerim 😇

Canım kızlar tek tek etiketleyemedim teselli güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 💐 maalesef ben şehir hastanesi batağına düştüm öyle önemli bi sorunumuz yok yaşım genç 1 kere doğal yolla hamile kaldım ama düşük olmuştu vaktim var uğraşırım evim yakın devlet bana böyle bi hak tanımış 1 kere şansımı deneyeyim dedim ama yanılmışım.İşinin ehli maaşını,unvanını hakeden hekimlerimizi sağlık çalışanlarımızı tenzih ederim ama maalesef 6 ay boyunca gittim geldim muayene rapor sonuçlar için (ki 1-2 yıl oyaladıkları insanlar vardı) ben yine şanslıymışım her şey elimde hazır olduğu için.Baştan sona doktorların hemşirelerin suratsızlığı,asla bilgi vermemeleri sürekli farklı asistanlarla muhatap olmam oraya gelen herkese aynı ilaçları aynı dozda kullanmaları Düşünün sadece Gonal+Cetrotide+Ovitrelle ekstra takviye yok vs vs daha anlatırım da çok sinirliyim nasip boyutuna elbet inanıyorum ama göz göre göre aynı gün transfer olan herkesin negatif olması giden kimsenin memnun ayrılmaması çok çok üzdü.Ben odada daha giyinmeden ‘hadi hadi acele et’ diyip başka hastayı içeri alan hemşireler,doktorun ultrasona bakıp tek kelime etmeden odadan çıkıp gitmesi de cabası. 😄 Hadi ben şartlarımı zorlarım tüp bebeğe ayrı merkezde ayırabilecek bütçem var ama oraya o kadar çok durumu olmayan insan geliyor ki 2. 3. Denemeye mecburen gelmiş memnun değil bi önceki tedavinin aynısını alıyor ama başka çaresi yok umutsuz. O insanları düşündükçe sağlık sistemimizin böyle işlemesine,insanların işlerini yaparken bu kadar sağduyudan yoksun ve umursamaz olmasına katlanamıyorum.Doktora Şikayetlerimi söyleyince Negatif olabilir çok normal Tüp bebek tutma oranı zaten %5-%10 cevabı aldım :) Allah herkesi işinin ehli,vicdanlı,olaya sadece maddiyat odaklı bakmayan insanlarla karşılaştırsın.Ayrıca İzmir ve İstanbulda güzel merkez/doktor tavsiyelerinizi özel mesajdan yazmanızı rica ediyorum. 💐

muhakkak yapacağım:) dualarınıza talibim , artık biz elimizden geleni yaptık , Allah nasip eder inşallah
Gün gün yap günden güne koyulasacak 12. Gün kıpkırmızı oluyor 🥰

Eklentiler

• IMG_20240720_150335.jpg
    IMG_20240720_150335.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240723_063142.jpg
    IMG_20240723_063142.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 66
Tatlı kardeşim ablan olarak tebrik ettim hâlâ daha ediyorum bu yaşta sağlam psikoloji önemli yine tebrik ediyorum seni hayata karşı böyle güçlü durman takdir edilecek birşey sanırım eleştirdiğimi düşündün öyle değil ama ben kendi halimle dalga geçiyorum sadece bazen keşke bende böyle olsam dersin ya işte tam da o naktodayım🥰 Güzel sonuçlar Alman dileği ile öptüm seni kuşum❤ yanlış anladıysan da özür dilerim 😇
Yok hayır yanlış anlamadım 🥰 süreç gerçekten zor hamilelik kısmı daha da zor içim çıktı kusmaktan 6 aylık oldum ama hala devam ediyor geceleri sürekli acildeyim tüp bebektense bu kısım beni daha çok yordu mide bulantılarım geçmiyor bunun için duygusal çöküşteyim şu an yediğimi çıkartıyorum hemen şu an her an tetikteyim gerçekten çok zor umarım kolay bi hamilelik geçirirsiniz 🙏🏻🌸❤️

Amin amin amin inşallah kuzum benim🤲🏻😍 tüm kalbim duam seninle ve isteyen herkesle. Bütün aşamalardan beni haberdar et etiketle olur mu🥹
Amin kuzum ederim tabiki beraber çıktık bu yola el ele hep birlikte yürüyecez🤩🤩
İkiside tutunsun sağlıcakla kolay bir hamilelikle kucağına al annesi eşin sen evlatların uzun ömürlerle sağlıkla afiyetle maddi manevi refahla iki cihan saadetiyle yaşayın aminnnn🩷🩷
Amin çiçeğim ne güzel dua ettin ağzına yüreğine sağlık canım benim rabbim sanada kolay hamilelik nasip etsin sağ Salim bebeğini kucağına al inşallah mutlu sağlıklı bir ömür dilerim🤲🥰
Transfer olunca eve bebeklerini alıp geliyor gibi bir his oluyor o güven o huzur 🥹
Kuzucum inan ki haklısın o güven ve o canlı bebişleri hissetmek bile farklı gelir insana☺️ inşallah herkesin tedavisi olumlu devam eder 🤩

Yok hayır yanlış anlamadım 🥰 süreç gerçekten zor hamilelik kısmı daha da zor içim çıktı kusmaktan 6 aylık oldum ama hala devam ediyor geceleri sürekli acildeyim tüp bebektense bu kısım beni daha çok yordu mide bulantılarım geçmiyor bunun için duygusal çöküşteyim şu an yediğimi çıkartıyorum hemen şu an her an tetikteyim gerçekten çok zor umarım kolay bi hamilelik geçirirsiniz 🙏🏻🌸❤️
Maşallah kuzum sağlıkla büyüsün inşallah🙏 böyle zor tarafıda var tabi . Çok şükür pozitif olmuş bebeğin seninle bu zor kısmıda bebeğin ile atlatırsın annesi 🥰
Temennin için de ayrıca teşekkür ederim tatlım ❤

Maşallah maşallah topik baya baya dolmuş 🥹 inşllah hepimiz hayırlı haberler alırız pozitif gören kardeşlerim rabbim tez zamanda kucağınıza nasip etsin transfer olacak kardeşlerimde rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah 🙏 bende transferi bekliyorum ikitane 5 gün embiriyosu transfer edilecek kısmet olursa ağustosta olucak ama doktorum Eylül diyor daha fazla beklemek istemiyorum kızlar duanızda banada yer açın 🌸🫧🤍❤️🥰🙏

Maşallah maşallah topik baya baya dolmuş 🥹 inşllah hepimiz hayırlı haberler alırız pozitif gören kardeşlerim rabbim tez zamanda kucağınıza nasip etsin transfer olacak kardeşlerimde rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah 🙏 bende transferi bekliyorum ikitane 5 gün embiriyosu transfer edilecek kısmet olursa ağustosta olucak ama doktorum Eylül diyor daha fazla beklemek istemiyorum kızlar duanızda banada yer açın 🌸🫧🤍❤️🥰🙏
Hoşgeldin canım aramıza lütfen doktorunun sözünden çıkma canım 1 ay geç olsun temiz olsun inşallah sımsıkı tutunsunlar sana yumoşlar🤲☺️

canım ben de akşam bi daha yaptım test , ikinci bir dakika içinde çıkıyor ama silik
8. gun için bu kadar silik olması normal mi ?
silik görüp kanda baktıranlar var ise kaç çıktığını yazarlarsa sevinirim Eki Görüntüle 3456849
Kaçıncı gün embriyosuydu, inşallah tutnmuştur ben de 3.gn embriyosu 9.gün test düşünüyorum ama sadece düşünüyorum jsjs

X