2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba hayırlısı olsun, ben de silik çizgi gördüm sanki bugün 11.gününüz oluyor o zaman?

Arkadaşlar maalesef benim negatif oldu üzüldüm ama ilk demememdi pes etmek yok o minnoş bana gelecek elbet bir gün Dua eden herkese teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin
Kuzum benim üzüldüm ama helal olsun sana şuan verdiğin tepki inanılmaz, çok güçlü kadınsın Gamzecim ❤dua etmeye ve inanmaya devam et elbette o minnoş sana gelecek

Evet 3 yıldır gebe olabilirim diye sporu bıraktım ne bulduysam yedim cok kilo aldim biraz o zamana kadar kilo vermek istiyorum

Yani öyle çok duygusal oluncak bişey yok normal tedavi ben normal şekilde bazen eşimle gittim hastaneye bazen kendim tek gittim ha yumurta toplamada vs yanında zaten olması gerekiyor o gün sperm örneği alınıyor onun dışında yol uzundu 1.5 saatlik mesafede idi hastane eşim geliyordu öyle çok duygusal açıdan kendini kaptırmanın anlamı yok bence en azından ben öyle düşünüyorum çünkü ne kadar duygusal bakarsan olaya o kadar değişik ruh haline giriyorsun normal akışına bırakın başlayın bence maliyet de artıyor o açıdan da iyi olur

Ben sizin gibi düşünmüyorum bu normal bir tedavi değil herhangi bir hastalığı tedavi ediyor gibi değil bana göre çok duygu yüklü bir durum. Tedavi süreci gözümü korkutmuyor duygusal boyutu korkutuyor yoksa hastaneye yalniz gitmekte bişey yok ki

Kızlar benimde eşimde sperm hareketsizliği var ama sperm sayısında problem yok tüp bebek sürecine başlamayı düşünüyoruz sizce tutma şansı var mı bana önerebileceğiniz bir doktor var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…