2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Oooo heycan dorukta 😍🤲🏻🤲🏻 seninkini de güzel hissediyorum minnoşumun üzmeyecek bizi inşallah 😙

İyi şükür kuzum. Rapor bitti iş hayatına geri döndüm çalışma ev arasında öyle yuvarlanıp gidiyorum. Sizin haberlerinizi bekliyorum heycanla 🥲😍
İnşallah hissettiğin gibi olur kuzum🥰ben çok ortadayım negatif olursa çok üzülmemek için😥
Kuzum benim kalbi güzel arkadaşım öpüyorum seni kocaman😘😘😘

Kendinizi hazır hissediyorsanız maddi manevi neden olmasın. Her geçen gün zam geliyor muayene parası transfer parası ilaç fiyatlarıni saymıyorum zaten. 3 yil önce ilk tedavimde toplam maliyetimiz 20 bin civarı tutmuştu bu yıl toplam maliyet 200 bini buldu belki de geçmiştir çünkü hala ilaç almaya devam ediyoruz pozitif olsa bile. Bir de ne kadar ertelersen o kadar sana yük olacak. Benim fikrim bu yönde 🤷 başka fikri olan arkadaşlardan da yorum alalım ne düşünüyorsunuz hanımlar ?
Aynen erteledikce zorlaşıyor gibi ama psikolojik olarak atlatamamaktan korkuyorum. Maddi olarak çok şükür karşılarız ama manevi olarak emin değilim

espressoc espressoc naçizane tavsiyem madden ve manen%100 hazır olduğunuzda sürece başlamanız. Maddi olarak güç bela bir araya gelirse ücret, ani harcamalarda stres olursunuz. Ayrıca hormon ilaçları sebebiyle oldukça hassas oluyorsunuz normalde takılmadığınız şeyler bile sizi demotive edebiliyor bu süreçte özellikle eşinizin desteği ve anlayışı önemli bence...
Değil mi bende öyle düşünüyorum. Aşılamada bile aşırı stres oldum hastaneye giderken bile yalniz gidiyorum diye ağlıyordum maddi olarak sıkıntı yok elhamdülillah ama manevi olarak şuan hazir değilim

Değil mi bende öyle düşünüyorum. Aşılamada bile aşırı stres oldum hastaneye giderken bile yalniz gidiyorum diye ağlıyordum maddi olarak sıkıntı yok elhamdülillah ama manevi olarak şuan hazir değilim
Diyorum ya en ufak şeyler bile batıyor diye çok güzel bir örnek vermişsiniz bir de benim şahsi düşüncem erkekler mümkün olduğu kadar fazlaca sürece dahil olmalı bizler içimizde bir canlı taşıyarak ebeveyn moduna bir şekilde girebiliyoruz ama erkekler çok dışarıda kalınca babalığı idrak süresi daha da uzuyor hem de sonuçta hayat müşterek bir ucundan tutumalılar işin

Diyorum ya en ufak şeyler bile batıyor diye çok güzel bir örnek vermişsiniz bir de benim şahsi düşüncem erkekler mümkün olduğu kadar fazlaca sürece dahil olmalı bizler içimizde bir canlı taşıyarak ebeveyn moduna bir şekilde girebiliyoruz ama erkekler çok dışarıda kalınca babalığı idrak süresi daha da uzuyor hem de sonuçta hayat müşterek bir ucundan tutumalılar işin
Doğru diyorsunuz tek başıma tüm sorumluluğu üstlenmek yerine her aşamada yanimda olsa beni daha iyi anlar sanırım o yüzden mart ayini bekleyeceğim

Doğru diyorsunuz tek başıma tüm sorumluluğu üstlenmek yerine her aşamada yanimda olsa beni daha iyi anlar sanırım o yüzden mart ayini bekleyeceğim
Hayırlısı olur umarım sizin için yine eşinizle ve doktorunuza enine boyuna düşünüp konuşup son karara varmanızı tavsiye ederim eğer mart ta okeyleşirseniz kan değerleriniz, kilo, vitaminler, stres gibi faktörlerle ilgilenip sürece hazırlık yapmanızı tavsiye ederim. O döneme kadar mümkün oldukça mükemmel koşulları yakalamaya çalışırsınız.

İki kisiyseniz yani başka çocuk yoksa gelebilirsiniz bence. Benim ilk tedavimde kimse yoktu eşim başka bir ilde çalışıyordu transferden sonra gitmek zorunda kaldı transferin sonuna kadar yalnızdım çok daaha rahattım
Aynen benim esimde il disinda calisiyor. Yumurta toplama ve transfer gunu yaninda olmasi lazim sperm ve imza icin.. gerisini yanliz daha rahat atlatirsin.. sinirlerin bozukken esler dahada siinir bozucu oluyor 🤣🤣

Kizlar merhabalar. Bende bu aralar tüp bebek sürecine girmek istiyorum. Eşim yoğun çalışıyor Mart a kadar bekleyelim sana destek olamam diyor. Bende daha beklemek istemiyorum. Sizce bu sürece yalniz başlasam altindan kalkabilir miyim fikir verebilir misiniz
Merhabalar, eğer sebepsiz infertilite ve gençseniz kendinizi ne zaman hazır ediyorsanız o zaman başlayın. Bir problem var ise zaman kaybetmeyin derim

Merhaba arkadaşlar,
36 yaşımdayım. 3. transferimi 16.07.2024 te yaptırdım. Normalde yarın kan testim ama çalıştığım için gidemeyeceğim. Cumartesi gideceğim Bu sabah idrar testi yaptırdım. Lütfen yorumlar mısınız.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-07-24 at 07.53.48.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-24 at 07.53.48.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba arkadaşlar,
36 yaşımdayım. 3. transferimi 16.07.2024 te yaptırdım. Normalde yarın kan testim ama çalıştığım için gidemeyeceğim. Cumartesi gideceğim Bu sabah idrar testi yaptırdım. Lütfen yorumlar mısınız.
Tam kuruyunca mı çektiniz? 8.gün idrar testi için biraz erken olabilir ama ben yine de çizgi görüyor gibiyim. Pozitif haberler alırsınız umarım🌸

Günaydın bugün test vericek arkadaşlar haydi bakalım gidin ve kanındaki beta değeri hayırlısı ile verip gelin güzel sonuçlar ile haber bekliyoruz💓💓💓💓

X