2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnşallah hissettiğin gibi olur kuzumben çok ortadayım negatif olursa çok üzülmemek için
Kuzum benim kalbi güzel arkadaşım öpüyorum seni kocaman

Aynen erteledikce zorlaşıyor gibi ama psikolojik olarak atlatamamaktan korkuyorum. Maddi olarak çok şükür karşılarız ama manevi olarak emin değilim

Değil mi bende öyle düşünüyorum. Aşılamada bile aşırı stres oldum hastaneye giderken bile yalniz gidiyorum diye ağlıyordum maddi olarak sıkıntı yok elhamdülillah ama manevi olarak şuan hazir değilim

Diyorum ya en ufak şeyler bile batıyor diye çok güzel bir örnek vermişsiniz bir de benim şahsi düşüncem erkekler mümkün olduğu kadar fazlaca sürece dahil olmalı bizler içimizde bir canlı taşıyarak ebeveyn moduna bir şekilde girebiliyoruz ama erkekler çok dışarıda kalınca babalığı idrak süresi daha da uzuyor hem de sonuçta hayat müşterek bir ucundan tutumalılar işin

Doğru diyorsunuz tek başıma tüm sorumluluğu üstlenmek yerine her aşamada yanimda olsa beni daha iyi anlar sanırım o yüzden mart ayini bekleyeceğim

Doğru diyorsunuz tek başıma tüm sorumluluğu üstlenmek yerine her aşamada yanimda olsa beni daha iyi anlar sanırım o yüzden mart ayini bekleyeceğim
Hayırlısı olur umarım sizin için yine eşinizle ve doktorunuza enine boyuna düşünüp konuşup son karara varmanızı tavsiye ederim eğer mart ta okeyleşirseniz kan değerleriniz, kilo, vitaminler, stres gibi faktörlerle ilgilenip sürece hazırlık yapmanızı tavsiye ederim. O döneme kadar mümkün oldukça mükemmel koşulları yakalamaya çalışırsınız.

Aynen benim esimde il disinda calisiyor. Yumurta toplama ve transfer gunu yaninda olmasi lazim sperm ve imza icin.. gerisini yanliz daha rahat atlatirsin.. sinirlerin bozukken esler dahada siinir bozucu oluyor

Merhabalar, eğer sebepsiz infertilite ve gençseniz kendinizi ne zaman hazır ediyorsanız o zaman başlayın. Bir problem var ise zaman kaybetmeyin derim

Merhaba arkadaşlar,
36 yaşımdayım. 3. transferimi 16.07.2024 te yaptırdım. Normalde yarın kan testim ama çalıştığım için gidemeyeceğim. Cumartesi gideceğim Bu sabah idrar testi yaptırdım. Lütfen yorumlar mısınız.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-07-24 at 07.53.48.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 61
Tam kuruyunca mı çektiniz? 8.gün idrar testi için biraz erken olabilir ama ben yine de çizgi görüyor gibiyim. Pozitif haberler alırsınız umarım

Günaydın bugün test vericek arkadaşlar haydi bakalım gidin ve kanındaki beta değeri hayırlısı ile verip gelin güzel sonuçlar ile haber bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…