2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Selamlar, bende 20 temmuzda transfer oldum 4. Gün embriyosu. Evde test yapmak için kendimi ikna ediyorum sizce kaçıncı günde test yapmalıyım doktor 12 dedi ama beta 7 günden sonra artmaz mı siz beklediniz mi?

Sağlam psikolojiniz için tebrik ederim siziben tedavi boyunca salya sümük eşliğinde halay başı çekiyordu hormonlarım şimdi horon çekme aşamasındayım birde Anadolu'da yer seçiyor benim hormonlar

Arkadaşlar maalesef benim negatif oldu üzüldüm ama ilk demememdi pes etmek yok o minnoş bana gelecek elbet bir gün Dua eden herkese teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin
Canım benim evet pes etmek yok o zamanı gelince sana geliyor zaten inşallah rabbim en yakın zamanda nasip eder hayırla sağlıkla

Aynen benim esimde il disinda calisiyor. Yumurta toplama ve transfer gunu yaninda olmasi lazim sperm ve imza icin.. gerisini yanliz daha rahat atlatirsin.. sinirlerin bozukken esler dahada siinir bozucu oluyor
Uzaktaydı eşim çok güzeldi flört zamanlarımızdaki gibi mesajlasiyorduk görüntülü konuşuyorduk inanılmaz motive ediyordu beni aşk dolu geçti valla transfer zamanı o yönden çok olumlu etkilemişti beni

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…