2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Beni bugün aradıklarında saatini de söylediler. Ya aşırı heyecanlı bir süreç. Yarın haberlerini bekliyorum inşallah

Kızlar bugün kontrolüm vardı gittim çok şükür şimdilik herşey yolunda gibi Perşembe günü bir daha gidicem.bakalim herşey Yolunda olursa haftaya taze transfer yapicak dualariniza bana da yer verin anne olmayı her isteyen bayan hak ediyor rabbim saglikla sıhhat nasip etsin ol derse olur bizler elimizde. Geleni yapalım gerisi Allah'a doktorlara ve duaya kaldı

Evet kesinlikle bi sıkıntı olsaydı söylerdi canım için rahat olsun çok bi ilaç kullanmiyorsun o zaman iğne olarak transferden sonra mi verecek acaba? Ben şuan folik asitle glifor kullanıyorum sadece canım

Ne kadar sürede kalinlasti acaba canım? Benim doktorumda 20.gün falan transfer olur demişti ama geç degilmi o kadar uzun süre sarkmasi

Evet kesinlikle bi sıkıntı olsaydı söylerdi canım için rahat olsun çok bi ilaç kullanmiyorsun o zaman iğne olarak transferden sonra mi verecek acaba? Ben şuan folik asitle glifor kullanıyorum sadece canım
Verdikleri kağıtta öyle yazıyor canım bilgilendirme kağıdı vermişlerdi. Maddenin birinde “ilaçlarınıza nasıl devam edeceğiniz transfer sonrasında anlatılacaktır.” Diyor. Sanırım transfer sonrası ilaçlar da olacak. Ben çok bilmiyorum. Ay o kadar heyecanlıyım ki anlatamam

Evet transfer sonrası ilave ilaçlar oluyor canım. İlk transferin mi? İnşallah bu heyecanın bütün süreç boyunca devam eder Allah emeklerimizin karşılığını versin

Evet canım progestan fitil felan da oluyor.

Bayanlar merhaba

cetrotide ve ovitrella ya ihtiyacım var.​

Elinde fazla olan var mı İstanbul

Ne kadar sürede kalinlasti acaba canım? Benim doktorumda 20.gün falan transfer olur demişti ama geç degilmi o kadar uzun süre sarkmasi
10 haziranda adetin üçüncü günü kontrole gidip transfer öncesi hazırlıklara başladım sonra 18 inde gittim 21-24-28 şeklinde kontrollere gittim 24 ünde ilaçlı transfere döndük 28 inde de trasnfer tarihi verdi

Benimki de 25.gün falan oluyor anca kalınlaşıyor merak etme

Diğer adetin günü geliyor ya o yüzden geç mi oluyor diye düşünmüştüm demekki çoğu kişide öyle ilk defa dondurulmuş ttansfer olacağım bende onun heyecanı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…