2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Öncelikle yaşadığın kayıp için çok üzgünüm canım rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün gönlündekini hayırlısı ile nasip eylesin inşallah. Ben buradaki hastanede ikinci değerimde ölçüm hatası olabileceğini düşünüyorum aslında. Eşimin bir değerinde tecrübe etmiştik. Tavandı çok yüksekti çok şok olmuştuk. Yan ilçeye gidip vermiştik normal çıkmıştı oradakiler hatalı demişlerdi. Ben de acaba mı diyorum bir umut işte yarın yan ilçede bir daha kan vereceğim ak koyun kara koyun belli olur artık

Allah'ımdan asla umudumu kesmiyorum asla isyan etmiyorum her defasında ona sığınıyorum ondan istiyorum yine aynısını yapacağım. Yarın bir de yan ilçede kan vereceğim doktorum yarın da istedi. Bakalım Allahım inşallah hayırla sağlıkla nasip eder kuzum. Yoksa birkaç ay dinlenmek istiyorum kafamı boşaltmak istiyorum

Evet aslında hesaplayınca gerçekten öyle çıkıyor mantıken. Ama işte şu ikinci değer olan 570 işi bozuyor. Bakalım yarını çok merak ediyorum. Yarın her şey netleşir

İnşallah kuzum yarın yan ilçede bir daha vereceğim kan inşallah ama inşallah ikinci tahlilimde hata vardır ondan böyledir

Kuzum sen o değeri ve o hastaneyi unut sen ilk değeri ve cumartesi olan değeri baz al. Senin kafanı hastane karıştırdı dünden beri o kadar dua ediyorum ki anlatamam Rabbim tekrar güldürsün yüzünü dün ki gibi umutsuz olma sakın ağrı ve sızı na da takılma yarın olsun hayrolsun inşallah

E daha hiçbir şey kesin değil umudumuz devam ediyor o zaman

Bugün son kez aradılar 7 yumurtdannsadece 2 tane dondurmuşlar ger hepsi gelişimini durdurmuş vallahi billahi kadar moralim bozukki ilk tüp bebek denememde de dokuz yumurtadan yine iki tane dondurmuşlardı beşinci gün embriyosu bunda da yine iki tane dondurulmuş bu ikisi de beşinci gün embriyosuuymuş ikisi transfer olacak ama diğer bir transferi iki tane beşinci gün olmasına rağmen tutmamıştı bunda da hiç tutacağını sanmıyorum

Herkese merhaba benim de 23 temmuzda progestan değerine göre transfer yapılabilirmiş dondurulmuş embriyom var ilaçlara bugün başlıyorum hazırlık aşamasında neler yapıyorsunuz neyi önerirsiniz bide sigarayı bırakamıyorum daha çok içesim geliyor stresten ya çok etkiler mi

merhabalar. benim de 15 temmuz 2 dondurulmus 3. gün embriyo transferi oldu. hayirlisiyla sağlıkla tutunurlar insallah
Kizlar Bende 15 temmuzda Transfer olsun 2 tane 5 gün embiriyosu. Ve Sali günu Corona oldum ustüne. Butün vucudum agriyor atesim nerdeyse hic düsmüyor. Ilac almama rahmen. Bu sekilde bile haile kakirsam valla mucize dicem. Iste hayat insana celme takiyor. Bende hayirlisiyla iylesme inbekliyorum. Test gunün 25 7

canım benim lütfen şu içini bi ferah tut bak daha öncede yaşadık diyorsun bence o 570 değeri yanlış çıktı farklı yerde verdin diye öyle çıktı kendini üzme şütfen tüm dualarım seninle

Benim bugun adet sandım arttı doktoruma yazdım duphaston yada fitil

Canım hatırlıyorsan ben de sana değerin yüksek belki ikiz olabilir demiştim bence de bu değerde yanlışlık olabilir. Her şey kesinleşmeden moralini bozma lütfen. Rabbim en güzelini en hayırlısını nasip edecektir bende de şuan çok umutsuzluk var, dün 7.günümdü kaset test negatif çıktı. Kendimi olumsuza alıştırmaya çalışıyorum

Tatlım deme öyle bak baştan olumsuz düşünme. O zaman nasip değilmiş demekki en iyi embriyo yu transfer ediyorlar tutmuyor kalitesiz olana şans veriyorlar tutuyor bu hiç belli olmaz güzel olumlama yap. Hem bak ne güzel iki embriyon var donmuş misler gibi annesini bekliyor . Bir tane olsun bizim olsun güzel düşün bol bol dua et ben hiçbirinizi tanımıyorum ama kız kardeşim oldunuz derdimi bir Allah'a bir size anlatıyorum. ❤❤❤

merhabalar. benim de 15 temmuz 2 dondurulmus 3. gün embriyo transferi oldu. hayirlisiyla sağlıkla tutunurlar insallah
Canım aynı gün 15 temmuz da transfer olmuşuz benimde 3.gün iki embriyo transferi oldum inşallah sıkı sıkı tutunacak bebeklerimiz test günüm 29 temmuz senin ne zaman? Birde ilaçların neler kullandığın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…