2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Kaçıncı denemendi bana 2 tane 5.gün embriyosu transfer edilecek bi önceki boş gebelik oldu kendiliğinden düştü
2. denememdi canıım ilki kimyasal 2.yi de haziranda denedik çift embriyonun 1 i tuttu inşallah böyle de devam eder dualarını bekliyorum 🙏

Herkese merhaba benim de 23 temmuzda progestan değerine göre transfer yapılabilirmiş dondurulmuş embriyom var ilaçlara bugün başlıyorum hazırlık aşamasında neler yapıyorsunuz neyi önerirsiniz bide sigarayı bırakamıyorum daha çok içesim geliyor stresten ya çok etkiler mi
Canım etkiler tabi keşke bırakabilsen çok iyi olur seni de anlıyorum ama bütün acıları bebeğimiz olsun diye çekiyoruz biraz daha sabır et bırakmaya çalış.

Kizlar Bende 15 temmuzda Transfer olsun 2 tane 5 gün embiriyosu. Ve Sali günu Corona oldum ustüne. Butün vucudum agriyor atesim nerdeyse hic düsmüyor. Ilac almama rahmen. Bu sekilde bile haile kakirsam valla mucize dicem. Iste hayat insana celme takiyor. Bende hayirlisiyla iylesme inbekliyorum. Test gunün 25 7
Çok çok geçmiş olsun :KK43: inşallah bebişlerin seninle kalırlar. Arkadaşım covid olduğunda gebe olduğunu bilmiyordu. O dönemde verilen ilaçları bile kullandı neyse ki sapasağlıklı bir oğlu var maşallah rabbim bağışlasın. Sağlıklı hayırlı evlatlar hepimize nasip olsun

Canım hatırlıyorsan ben de sana değerin yüksek belki ikiz olabilir demiştim bence de bu değerde yanlışlık olabilir. Her şey kesinleşmeden moralini bozma lütfen. Rabbim en güzelini en hayırlısını nasip edecektir 🙏🏻 bende de şuan çok umutsuzluk var, dün 7.günümdü kaset test negatif çıktı. Kendimi olumsuza alıştırmaya çalışıyorum 😞
Çok sağ ol canım benim aynen o değerde bir gariplik ben de hala bunu iddia ediyorum. Yarını bekliyorum. Yarın tekrar yan ilçede kan vereceğim her şey belli olur diye düşünüyorum. Erken ters yapıp moralini bozma hiç. Hiç belli olmaz 7. Gün görmeyip 8. Gün gören var burda. O yüzden doktorun dediği günden önce asla test yapıp moralini bozma

canım benim lütfen şu içini bi ferah tut bak daha öncede yaşadık diyorsun bence o 570 değeri yanlış çıktı farklı yerde verdin diye öyle çıktı kendini üzme şütfen tüm dualarım seninle ❤️
İnşallah canım benim valla çok örnek de okudum farklı lab sonucu mağduru olup sağlıkla gebeliği ilerleyenler var, inşallah bunlardan biri ben olurum😢🤲🏻

Bence bugün vermeliydin müdahale ederlerdi en azından canım
Dün verdim bugün tekrar vermemin katkısı olmaz ki canım. En iyisi yarını beklemek. Olumsuz bir durum olduğunu düşünmüyorum artık. Ağrım sızım kanamam vs bir şeyim yok. Zaten yarın düşerse düşer demektir.

İnşallah canım benim valla çok örnek de okudum farklı lab sonucu mağduru olup sağlıkla gebeliği ilerleyenler var, inşallah bunlardan biri ben olurum😢🤲🏻
Dualarımız seninle fnd_50 fnd_50 Rabbim o sevinci sana da hepimize de yaşatsın inşallah güzel haberini alırız , mübarek günün hatrına. Bu kadar sabrımızın sonu selamet olur inşallah 🥺🥺🥺🌹🌹

Dualarımız seninle fnd_50 fnd_50 Rabbim o sevinci sana da hepimize de yaşatsın inşallah güzel haberini alırız , mübarek günün hatrına. Bu kadar sabrımızın sonu selamet olur inşallah 🥺🥺🥺🌹🌹
Amin inşallah 😢🤲🏻 Allah razı olsun o güzel duan için o güzel düşüncelerin için. Rabbim senin de burda bulunan herkesin inşallah gönlüne göre versin amin🤲🏻

Dün transfer oldum. Bana test gününe bir hafta kala ovitrelleyi üçe bölüp vurmamı söylediler. Son ovitrelle de testten bir gün öncesinde vurmacakmışım. Değerimi etkiler mi? Bir de 3.gün embriyosu 9.günde çıkar mı kanda? Çünkü ovitrelleyi vurmadan test vermek istiyorum

Çok sağ ol canım benim aynen o değerde bir gariplik ben de hala bunu iddia ediyorum. Yarını bekliyorum. Yarın tekrar yan ilçede kan vereceğim her şey belli olur diye düşünüyorum. Erken ters yapıp moralini bozma hiç. Hiç belli olmaz 7. Gün görmeyip 8. Gün gören var burda. O yüzden doktorun dediği günden önce asla test yapıp moralini bozma
Aynen canım sabret sen de olumlu düşün üzme kendini 🥰 İnşallah hepimiz de güzel sonuçlar alalım, gönüllerimiz yazdan kışa dönmesin 🙏🏻🍀

Benim mutluluğum buraya kadarmış kızlar 570’den 656 ya çıkmış sadece değer. Sağlıklı değil bence
Ben inanıyorum ki yarın güzel haber vereceksiniz. Duam sizinle 🙏🏻
14 olmuş canım 😢

Kızlar benim de değerim 113 ten 64 e düşmüş
İki kaybı olan biri olarak ikinizede ne diyebilirim bilmiyorum ama acınızı hissediyorum 🥹 sessiz sakin bir yere giderek avaziniz çıktığı kadar bağırıp ağlayın hani sanki son kez ağlıyormus gibi.... Bu belki sizi rahatlatır... Beni rahatlamıştı... Allah'ım hepimize sabır versin dualarım sizlerle...🙏🏻

İki kaybı olan biri olarak ikinizede ne diyebilirim bilmiyorum ama acınızı hissediyorum 🥹 sessiz sakin bir yere giderek avaziniz çıktığı kadar bağırıp ağlayın hani sanki son kez ağlıyormus gibi.... Bu belki sizi rahatlatır... Beni rahatlamıştı... Allah'ım hepimize sabır versin dualarım sizlerle...🙏🏻
Evet sessiz sessiz ağlıyorum heryerde ama onu benimde yapmam lazım yoksa rahatlayamam

İnşallah çok teşekkür ederim o güzel duanız için😢🤲🏻

Dün transfer oldum. Bana test gününe bir hafta kala ovitrelleyi üçe bölüp vurmamı söylediler. Son ovitrelle de testten bir gün öncesinde vurmacakmışım. Değerimi etkiler mi? Bir de 3.gün embriyosu 9.günde çıkar mı kanda? Çünkü ovitrelleyi vurmadan test vermek istiyorum
Hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberler alırsın🙏🏻 ovitrelle i neden bu şekilde uygulamanı istediler acaba hiç duymamıştım. Çıkabilir sanıyorum ama bence strese sokma kendini, test gününü bekle derim

X