2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bende böyle düşünüyorum canım .
fnd_50

Kesinlikle cok doğru fnd_50

Ayy ne ağlaması dur bi sakin ol ya aynı yerde kan ver canım benim senin değerin gayet güzeldi bi sorun olacağını sanmam laboratuvar kaynaklıdır o

Ben rabbimin bu kadar yaklaşmışken seni yarı yolda bırakmayacağına inanıyorum. Şimdi vazgeçemezsin bu bir sınav ve devam etmen, samimiyetini göstermen gerekiyor. Hatırlarsan Niqu da tüp bebekte kimyasal yaşamıştı sonra kendiliğinden geldi bebişi çok şükür ki Sen de umudunu kaybetme dualarımız sizinle

Merhabalar bende yeni katılıyorum aranıza
15 temmuz da tek dondurulmus 5.gün embrio transferim oldu heyecanla bekliyorum
Merhabalar benim de 12 Temmuz da dondurulmuş 2 emriyo transferim oldu. Sağlıkla bize sımsıkı tutunurlar insaallah

Bu bir sınav sadece aynen kuzum çok uzun ve yorucu yol tüp Bebek ama bak Allah yeterki ol desin oluyor çok şükür AllahımaAllah her kesi sevindirsin sadece vazgeçmeyin ve çok çok dua edin

Kendini sakın üzme seni en iyi anlayacak olanlar yine buradaki arkadaşlar hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz olumlu veya olumsuz. Benim de ilk transferim pozitif olmuştu çok mutluydum her şey çok güzeldi kalp atışını dahi duydum ama sonraki kontrolde kalp atışının durduğunu öğrendim 1 hafta önce kürtaj oldum. Bebek sağlıksız ise ya kimyasal ya boş gebelik ya da düşük oluyor hepsinin nedeni sağlıksız olması zaten. Sağlıksız bebekle ne kadar fazla kalırsan o kadar ağır oluyor. Kalp atışını duyup kaybetmek çok koydu bana ama şükrediyorum ki 2 aylıkken kaybettim sağlıksız sonuçta 2 aylıkken düşmese 4 5 aylıkken düşecekti ve çok daha bağlanmış olacaktım çok daha ağır gelecekti. Bu ihtimalleri de göz önünde bulundur ve bence hemen kendini topla. Sonuç olarak kimyasal da olsa gebe kaldın ve bir daha kalabilirsin bu açılardan düşünmeye çalış ben de yeni yeni topluyorum kendimi bu ihtimalleri düşünmek iyi hissettiriyor

Yaaaa kuzum hemen pes edemezsin. Farklı labaratuvarlarda sapma payı çok oluyor inan ki. Ben hastanede çalışıyorum ve şu an gayet iyi yükselmiş. Sakın ilaçlarını bırakıp moralini bozma. Minnoşumuz tutunacak sana ben eminim. Bu sıralar kendini çok yorma dinlenmeye geç . Dualarım seninle. Ben inanıyorum doğuma kadar sağlıklı bir şekilde devam edecek

Kesinlikle ayrıca böyle biraz düşüp sonra birden fırlayanda çok okudum ben burda

Kuzum dün yan ilçede verdim akşam 589.9 çıktı. Hani ilk gün 106 çıkmıştı ya o hastanede verdim. Ben ikinci tahlili bulunduğum güvenmediğim hastanede verdim o 570 çıkan var ya şok olmuştuk hatta bu kadar yükselir mi diye. Hala o değer kafamda şüpheli. Yani hadi 200-250-300 olsun. 570 olur mu o kadar bilemedim. Normalde dünün değeri 2 kat şeklinde gitseydi normaldi. Ama şu 570 den dolayı kafam bocalıyor. Eşim bu hastanede bir değeri fırlamıştı sağlık açısından riskli bir değerdi. Yan ilçeye gitti aynı gün yaptırdı alakası yoktu yanlış demişlerdi yan ilçede de. O yüzden ah ah o kadar ağladım inşallah yanlıştır o 570 olan. Yarın yan ilçede bir daha vereceğim. Ağrım sızım da kalmadı pek acaba diyorum değer gerçekten düşüyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…