2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Daha önceki transferimde de yapmıştık ovitrelle bu şekilde. Tutunmaya yardımcı oluyormuş. İlk değerim 50 ikincisi 25 çıkmıştı. Ovitrelleden kaynaklı ilk değerle anlamadım hamile miyim değil miyim?tutmamış meğerse. Yine verdiler ama ben de diyorum ki bu sefer ovitrelle yapmadan test yapsam, çıkmaya bilir gerçi erkendir belki

Merhaba kızlar kendim için değil bir yakınım için soruyorum.. 11 gün evde negatif olup da kanda pozitifi gören var mı ?

Ovitrelle de beta hcg hormonu olduğu için testler yanıltıcı oluyor. Çıka da bilir, çıkmaya da bilir o yüzden sabretmeye çalış bence biliyorum zor ama testler insanı çok etkiliyor

Mutlaka ver canım. Bence o 570 de sıkıntı var hesaplara göre şu an zaten 590larda olması lazım. Umudumuzu yüksek tutalım biz. Yarına kadar sürekli dua edicem senin için Rabbim yüzüne baksın inşallah. Hakkında her şey hayırlısı olsun

Kızlar bugün TSH hormonuma baktırdım çok şükür 7.40 önce düşmüş şuan 1.80 olmuş doktorum 2.50 altında olması gerekiyor diyordu ama serbest T3 biraz düşük serbest T4 biraz normalin üzerinde ama TSH 1.80 sizce normal mi sonuç T3 ve T4 hormonunda niye bu kadar bi dengesizlik var bilmiyorum ya fikri olan

Ay canım içime su serptin vallahi çok ama çok teşekkür ederim Allahım inşallah mucizesini gösterir yarını bekliyorum bakalım inşallah

Merhaba kızlar benimde 13 Ağustos gibi transferim gerçekleşecek şu an reglim 26 temmuzdan itibaren hazırlığa başlayacakmışım. Nasıl bir süreç oluyor hazırlıkta ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…