2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım kesinlikle senin kan sonucunda yanlışlık var anlattığın olayda garip eşinin sonuçları ile. Sen bence güvendiğin yerde ver sonra 2 gün sonra aynı yerde tekrarla ve doktorunu bilgilendir..
Yan ilçeye gittim akşam kan verdim 589.9 çıktı sonuç. Düşüyor değerim. Benim için umut kalmadı artık.

M Morlale8 canım bana koyduğun hamile emojisini kaldır istersen. Değerim düşüyor. Mutluluğum 3-5 gün sürdü. Adet olayım bırakıyorum artık uzun bir süre uğraşmayacağım. Ne yapalım takdiri ilahi çok üzüldüm çok ağladım sabahtan beri ağlıyorum ama Allahın dediği olur. İnşallah herkes güzel haber alır, aldığı güzel haber de katlanarak sağlıkla ilerler. flowers35 Tikabasa destinesiaa imagination forever golden-snitch T TASUU L A L Papatyamaviss Safransari Mother Night melegim can melisaa93 IADK

Canım sakın ilaçları birakma.
Değerin biri yanlış. Digeride farklı hastane yüzünden olma ihtimali yuksek

Çok erken daha hemen pes edemezsin farklı hastanelerde vermişsin üstelik en son verdiğin hastaneye güvenmiyorsun ben inanıyorum o bebek sana tutunucak

Evet pozitifti canım ama düştü değerler
Canım benim çok üzüldüm inşallah biz yanılırız Ne diyim bu topıkte Tuğba diye bi arkadaş vardı oda opu olmuştu emniriyolardan haber bekliyordu onunda embiriyoları hep gelişimini durdurmuş çok üzüldüm vala olmamış ne oldu böyle manzaramı geldik ya benimkilerde laboratuvardan aradılar gelişimleri yavaş bugün 5 ci gün yarın son kez bakacaklar ama hiç umudum yok halkımızda hayırlısı üzme kendini

Daha önce transferden sonra duphaston kullanan oldu mu bir kötü etkisi var mı ya adet söktürücü diye

Çok çok üzgünüm umarım yanılırız doğru değildir. Cumartesi bizi şaşırtacak çok güzel bir haber alırız. Lütfen içini karartma arkadaşım

Canım okudugum kadarıyla farklı hastanelerde vermişsin sakın moralini bozma daha hiçbir şey belli değil dualarım seninle

Kuzum lütfen farklı hastanede tekrar baktır mutlaka bi yanlışlık vardır biz inanıyoruz o mercimek sana tutunacak sımsıkı sen mor kalbi aldın çiçeğim artık nasıl ilerler o rabbimim taktirisi
Ama mutlaka bi yanlışlık var farklı hastanede tekrar baktır değerine inşallah katlanarak devam ediyordur

Benide 5 gün aradıklarında 6.gün beklicez demişlerdi dün aradılar dondurduk dediler...gebelik ihtimali olmayanı dondurmayız gününe göre orta kalite dediler kısmet artik allaha kalmış ol derse olur

Kuzum yapma böyle ama bak ben inanıyorum güzel şeyler olacak şuan boşuna harap ediyorsun kendini cumartesi tekrarla iki katı olacak Rabbimin izniyle. Tek hatan iki farklı laboratuvar da vermen oldu. Bak şimdi hatırladığımm kadarı ile sen pazar günü kan verdin şimdi üstünden 4 gün geçmiş oldu bugün itibariyle 106×4 =424 yapar yani iki katından bile fazla çıkmış senin umudunu kaybetme sakın. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…