2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bende dün gittim başladık bakalım 2. Transferim olacak inşallah bu kez pozitif olur Allah isteyen herkese nasip etsin.

Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktu çok yanlıştı sonuç yani. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz 106 olanı yan ilçede vermiştim. Son ikiyi burada verdim.
Kuzum güvendiğin yerde ver bakalım tekrar ben bişey olduğunu zannetmiyorum aynı yerde aynı saatte ver inşaAllah kanını

İki gün sonra bi daha ver bugün bende çok kötüyüm kanamam adet kanamasına döndü dün sanırım tuvalete düştü bebek ağlamaktan perişan oldum ama elden bişey gelmiyor , ben seninkine bişey olduğunu düşünmüyorum üzülüp stres yapma daha kötü olur canım
Doktorlar görüştün mü 😞

Kızlar bugün 7. Günüm bitti an itibariyle sabah erken gebelikte silik çizgi gördüm fakat ara ara karnıma şiddetli adet ağrısı gibi sancı giriyor normalde ben adetken bile bu derece sancı çekmem bu beni çok korkutuyor

Kızlar bugün 7. Günüm bitti an itibariyle sabah erken gebelikte silik çizgi gördüm fakat ara ara karnıma şiddetli adet ağrısı gibi sancı giriyor normalde ben adetken bile bu derece sancı çekmem bu beni çok korkutuyor
canımmm maşallah maşallah sağlıcakla artsın ilerlesin afiyetle amin bence bisey yoktur canım vücut kendini adepte etmeye alısmaya calısıyorda olabilir inşaAllah cok sevindim 🩷🩷

Kızlar tsh kaç olunca doktorlar ilaç veriyor? Yani herkes tiroid ilacı kullanıyor mu buradaki ?
Benim 6mı 7 mi öyle bileydi tedaviye başlamadan doktorum verdi yaklaşık bir aydır kullanıyorum hemen hemen bakalım bir dahaki aya kadar belli olacak tüp bebek sürecinde tiroit eğer ki varsa önce tiroit kontrol altına alınıyor daha sonra tedavi süreç benim hem tedavi hem tiroit birlikte yürüyor şu an

Kızlar inşallah kan değerleriniz katbekat artar ama bu kadar stres yapmayın kendinize gerçekten ne kadar çok stres yaparsanız olacağı varsa bile olmuyor kan değerleriniz yüksek çıksa bile stresten düşüyor benim naçizane fikrim kan falan vermeyin bırakın zaten belirtilerle hamile olup olmadığınızı hissedebiliyorsunuz ilk kan verdiğinizde değer güzelse bir hafta sonra bakın gerçekten ben öbür Gebelmde o şekil yaptım ikinci Gebelmde de heyecandan sürekli evde test yapıyordum kan veriyordum değerim güzelleşti ama kendi kendime bildiğiniz stres yapa yapa düşükle sonuçlandı

Çok sevindim canım, ben de bugün yaptım negatif çıktı benim 😞 birkaç gündür benim de sabahları adet sancısı oluyor sonra geçiyor

Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktu çok yanlıştı sonuç yani. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz 106 olanı yan ilçede vermiştim. Son ikiyi burada verdim.
Canım kesinlikle senin kan sonucunda yanlışlık var anlattığın olayda garip eşinin sonuçları ile. Sen bence güvendiğin yerde ver sonra 2 gün sonra aynı yerde tekrarla ve doktorunu bilgilendir..

X