2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhabalar kızlar tüp bebek tedavisi hakkında bende birkaç cümle yazmak istiyorum 6 yıllık evliyiz eşimde ileri derecede sperm bozukluğu ve varikosel vardı. Eşime uygulanan Çeşitli tedaviler sonucu ancak bu yıl tüp bebek tedavisine başladık. Nisan ayında adetliyken olduğum muayene sonrası İğne ve ilaçlarla opuya hazırlık yapıldı 12 yumurta toplandı ancak 5. Gün embriyosu olarak 3 embriyo kaldırlar. Polikistik over hastası olduğum için 2 adet dönemi beklemek zorundaydık ve embriyolarımı dondurdular. Temmuz başında tekrar muayeneye gittim ve ilaç tedavisine başladım 12 temmuzdada transfer oldum 24 Temmuz tahlil günüm. Diyeceğim o ki zaman o kadar hızlı geçmiş ki endişelerim korkum sıkıntılarım hepsi boşmuş kendimizi yoruyoruz sadece. Olacak olan her türlü oluyor biz kendimize bakalım Rabbim nasip edecek zamanı biliyor. Bizi en iyi biz anlarız sizlere en içten dileklerimle sabır diliyorum Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Umutlarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah ha vermiyorsada vardır bir hayır kalın sağlıcakla

Transfer gününe kadar hangi ilaçları kullandınız acaba dondurulmus embriyo mu transfer edildi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…