2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Düşmesi için levatiron diye bi ilaç var ona mı başladınız? Onu kullanın çok güzel düşürüyo benim bugün değerim 1,52 geldi
Kullanıyorum canım troid hastasıyım zaten 10 yıldır kullanıyorum bi kaç ay önce 1.40 falandı ilacımın dozunu düşürmüştük ondan 7.40 çıktı şans işte yapacak birşey yok 🤗

Biz de heyecanla senin sonucunu bekliyoruz 🥰

Bugunde Safransari Safransari için heyecandayız🥰

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın 🤲

Ay hadi artık arasınlar ama ya Safransari Safransari

Web sitesi yok mu canım oradan baksana

Ayyy inşallah canım benim dua edin lütfen ben hepinize dua ediyorum ❤️❤️

Safransari Safransari Beni de etiketle olur mu aklımdasın 🥰🥲
Kızlar değerim 117 gelmis. Şükürler olsun Rabbime

6.gün çok erken 7 ve 8.günde başlıyor Beta hCG yükselmeye kanda ve idrarda. Gününü bekleyin erken yapmak stresten başka bir şey getirmiyor. Şekil a ben
Bir göz kırpar bi bişey olur dedim ama iyi gelmedi sanki. Hırpalamadım kendimi de iştee… içimiz dışımız çekildi artık. 3. Deneme ve önümüzde ne var hiç bilmiyoruz. Hayırlara çıksın inşallah🤲🏻

Şuan ağlıyorum 😭😭😭😭 çok mutlu oldum Allahım kendim gibi sevindim canımsın şükürler olsun şükürler olsun😭😭😭😭😭

Oh maşallah canım hayırlı olsun ne kadar sevindim anlatamam ya çok şükür bence güzel bi değer sağlıkla ilerler inşallah 🤲🥰

Safransari Safransari sana bi mor kalp bırakıyorum buraya💜:anneadayı:

Hay maşallah çok sevindim hadi hayırlı olsun sağ Salim kucağına al inşallah

çok çoook sevindim hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım 🩷

ayyy canımmmmmmmmm çok çok çooook sevindim güzel kuş sana sımsıkı tutunsun darısı benim ve tüm bekleyenlerin başına ❤️❤️
Allah razı olsun kızlar. Sağlıcakla devam eder insallah

Kullanıyorum canım troid hastasıyım zaten 10 yıldır kullanıyorum bi kaç ay önce 1.40 falandı ilacımın dozunu düşürmüştük ondan 7.40 çıktı şans işte yapacak birşey yok 🤗
Değer düşse bile hemen düşürmeyin dozu hormon sonuçta bu vücut alışması lazım biraz bu düşüklüğe ve ondan sonra aşama aşama düşürülmeli. Mesela benim değerim 1.35 i bile gördü doktoruma dedim dozu düşürcez mi? Yok dedi hafta içi 50 haftasonu 75 şeklinde kullanıyorum

Kızlar değerim 117 gelmis. Şükürler olsun Rabbime
Ben sana dedım kuzucum🥰dırek yerlesme belırtısı cok hafıf kahve leke🥰hosgeldın sende ınsallah hamıle olan bızlerın onundekı yol coook guzel gecer saglıkla kucagımıza alırız🙏🙏🙏bekleyen arkadaslarımada gonulden şans diliyorum inşallah herkes pozıtıfı gorur ınsallah🙏

Değer düşse bile hemen düşürmeyin dozu hormon sonuçta bu vücut alışması lazım biraz bu düşüklüğe ve ondan sonra aşama aşama düşürülmeli. Mesela benim değerim 1.35 i bile gördü doktoruma dedim dozu düşürcez mi? Yok dedi hafta içi 50 haftasonu 75 şeklinde kullanıyorum
Benim dozum Sana göre yüksek 175 kullanıyordum sonra 150 indim TSH 7.40 oldu şimdi tekrar 175 çıkarttık dozunu inşallah düşer biran önce

Ben sana dedım kuzucum🥰dırek yerlesme belırtısı cok hafıf kahve leke🥰hosgeldın sende ınsallah hamıle olan bızlerın onundekı yol coook guzel gecer saglıkla kucagımıza alırız🙏🙏🙏bekleyen arkadaslarımada gonulden şans diliyorum inşallah herkes pozıtıfı gorur ınsallah🙏

Yaaaaa maşallahhh cok sevindimmmmm sağlıkla ilerlesinn güzel anne 🥹🥹🥹🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Aminnnn kızlar.
Rabbik bekleyen herkesin yüzünü güldürsün insallah

X