2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Peki kaçıncı gün embiryosu kaç tane konuldu tebrik ederim transfer aşamasındayım şimdiden merak ediyorum süreci
Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah gönlüne göre olur. Bir embriyo konuldu. 5. Gün embriyosu. Çok teşekkür ediyorum hala ben bile inanamıyorum hamile olduğuma. Yıllardır bekliyorum

Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah gönlüne göre olur. Bir embriyo konuldu. 5. Gün embriyosu. Çok teşekkür ediyorum hala ben bile inanamıyorum hamile olduğuma. Yıllardır bekliyorum
Sağlıkla ilerlesin inşallah canım peki yattın mi hep nelere dikkat ettin

Sağlıkla ilerlesin inşallah canım peki yattın mi hep nelere dikkat ettin
Sadece ilk iki gün zorunlu ihtiyaçlar olmadıkça kalkmadım. Daha sonra üçüncü gün duş aldım, bir ya da iki saatte bir kalktım evin içinde 15-20 dakikalık yürüyüşler yaptım. Yavaş yavaş ev bile süpürdüm ama çok abartmadan dikey süpürge ile. Yemeğimi yaptım yavaş yavaş. Ama asla ağır kaldırmadım. Yukarıya, dolaba vs uzanmadım. Bulaşık çamaşır makine ağır temizlik işlerini eşim yaptı hep sağ olsun hala yapıyor. Hareketimi kısmadım yani. Asla 24 saat yatmadım. Günlük ama günlük bir kase kabak çekirdeği, günlük bir su bardağı kefir tükettim.sabahları haşlanmış yumurta, meyve ve sebze ağırlıklı beslendim. Çiğ badem, çiğ fındık, çiğ kabak çekirdeği bunlardan yedim. Ben zaten normalde de paketli ürün abur cubur tüketmem, bu süreçte de tüketmedim o açıdan bir farklılık yaşamadım. Transfer sürecine kadar günlük avokado yedim ama transfer sonrası artık ne olduysa bir iki defa daha yedim ve tiksindim ondan sonra yiyemedim. Protein ağırlıklı besleniyorum normalde de öyleyim. Bu arada bol su içtim günde en az 3 litre. Benim yaptıklarım bunlar canım ve ben günlük dualar dinlettim bebeğime, doğuma kadar da dinleteceğim. O beni çok rahatlattı çok iyi geldi iyi geliyor

Çok güzel anlatmissiniz teşekkürler ilk 2, gün WC dışında kalkmak lazım birde yatış pozisyonu nasıl olmadı sırt üstü mu yan mi yatmak lazım

Kızlar bende cuma tahlil verecem TSH değerim 2.5 altına düşmesi gerek tedaviye gidebilmem için en son 7.40 inşallah düşmüştürde bende beklenen adette giderim biran önce tedavime devam ederim dua edin kızlar biran önce mercimeklerimi almak istiyorum bende

Çok güzel anlatmissiniz teşekkürler ilk 2, gün WC dışında kalkmak lazım birde yatış pozisyonu nasıl olmadı sırt üstü mu yan mi yatmak lazım
İlk 2 gün bile aslında çok yatmadım ben ara ara kalkıp turladım evin içinde. Kendimi yormadan valla ben yatış pozisyonuna çok dikkat etmedim yeri geldi yan yattım yeri geldi düz yattım çok takılma o kadar olacak olduktan sonra aslında hepsi bahane ama hareket olsun mutlaka çünkü kan akışı da çok şart,önemli. Rica ederim inşallah gönlünüze göre olur

Amin çok teşekkür ederim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Düşmesi için levatiron diye bi ilaç var ona mı başladınız? Onu kullanın çok güzel düşürüyo benim bugün değerim 1,52 geldi

Merhaba hanımlar ben 6. Günümde yani bugün kan verdim hiç bir şey çıkmadı çok erken dimi yaa koy vermeyeyim kendimi diyorum ama 3-5 bir şey çıkardı diyorum bilemiyorum

Merhaba hanımlar ben 6. Günümde yani bugün kan verdim hiç bir şey çıkmadı çok erken dimi yaa koy vermeyeyim kendimi diyorum ama 3-5 bir şey çıkardı diyorum bilemiyorum
youtubeda çağdaş arslandı sanırım bir doktorun bununla ilgili videosunu izledim ve o diyor ki en erken 7. gün knda 10-30 aradı degerle öğrenilebilir
ama burda da bazı arkadaslr 5. gunden itibaren üstelik idrar testiyle oğrendıklerını söylüyorlar
erken zamanda yapılan testler motivasyonu düşürecekse yapılmamalı bence

6.gün çok erken 7 ve 8.günde başlıyor Beta hCG yükselmeye kanda ve idrarda. Gününü bekleyin erken yapmak stresten başka bir şey getirmiyor. Şekil a ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…