2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

O zaman olabilir.. ben de iste yarin koyulasmaya bakicam..koyulasma olursa guzel.. silinirse gecmis olsun
Benim 4. Gün daha koyuydu şimdi saga silik , iiğnenin etkisi bence, belim de çok ağrıyor ama , 6. Gün bugun olsa belli ederdi kendini bence, olmadı kesin , perşembe test vericez bakalım

Öyle galiba , habikelik olsa daha koyu çıkardı , 3. Denememdi bu, embriyolarımda bitii , sil baştan slmak gerek şimdi
test gününde yap canım tam olarak bu sebeple erken yapmak istemiyorum erken yapıp da boşa çok üzülen gördüm inşallah güzel sonuç görürsün. Kaçıncı gün embriyosuydu skoru neydi canım

test gününde yap canım tam olarak bu sebeple erken yapmak istemiyorum erken yapıp da boşa çok üzülen gördüm inşallah güzel sonuç görürsün. Kaçıncı gün embriyosuydu skoru neydi canım
5. Gün embriyosuydu , 6ab kalite , doktorda olmamamsı için hiçbir sebepmyok diyor. Sperm kaynaklı başladık. Yumurtalık ve rahimde bişey yoktu, ocaknayında çentik atıldı . Bu 3. Denemiz doktorumda diyor yani çok saçma olmaması diye. Doktorumuda değiştirmek istemiyorum hiç ama buda olumsuz olursa değiştirsem mi diye de düşünmüyor değilim. Bakalım. Yarın kanmı yaptırsam acaba 7. Gün varsa kanda çıkar kesin

Kızlar elimde bir adet artı medin testi var yarın başlayım teste diyorum ama bu testle kötü tecrübesi olan var mı ona göre bu testle devam edeyim. Bazı markalar yanlış çıkartıyor ya bu markada bunu yaşayan var mı?

Kalitesi güzelmiş evet . Ama şu an olmadı diye bir şey yok zaten.
Bence yarın kan verme 1-2 gün daha bekle. Sabretmek zor ama biraz beklemeni tasviye ederim

Tutamam ki bu akşam eşimle en yakın hastaneye gidip test yapicaz az önce yaptığım testide atayım ay çok heyecanlıyım ya arkadaşlar belki abartiyorum ama 8 senedir bu anı bekliyorum kusura bakmayın olurmu
Ben 1.5 senede nasıl heycanlıyım 8 seneyi düşünemiyorum ve heycan yapmakta sonuna kadar hakkınız inşallah sizinledir ve bence sizinle bebişiniz

Canımcım şu eklediklerime de bir bak istersen doktorun ne zaman test günün dediyse ozaman yap canım en iyisi öyle acabalarla yaşamak zor çünkü şimdi kafandan atmaya çalışmalısın ve kendini oyalamaya bak canım . Rabbim hepimize hayırlısını versin

Eklentiler

• IMG_2126.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_3777.png
    177,5 KB · Görüntüleme: 74
Ben 1.5 senede nasıl heycanlıyım 8 seneyi düşünemiyorum ve heycan yapmakta sonuna kadar hakkınız inşallah sizinledir ve bence sizinle bebişiniz
Öyle valla ben bu kadar heyecanlı biri deildim daha önce aşılama çatlatma denemelerim olmuştu ama hiç test yapmadım hep adetimi bekliyordum bu defa biraz gazla ve içimde durmayan bir kipirtiyla dayanamayıp yaptım inşallah rabbim isteyen herkese bu heyecanı yaşatsın

Kuzum bir de şöyle bir şeyi belirtmek isterim sana embriyoların genetik testli mi eşinde ya da senin aile soyağacında genetik bir rahatsızlığı olan var mı? Embriyoların tutunması aslında sadece kaliteye bağlı değil kromozomal bozukluk olunca da tutmuyor benim ilk tüp bebek denememde tüm embriyoları teste göndermiştik trizomi gelmişti hepsi biz yaştan dolayı göndermiştik teste ama senin yaşın gençtir diye düşünüyorum. Doktorun bu konuyla ilgili bir şey söyledi mi gerçi bunları konuşmak için biraz erken ama test gününde yine konuşalım canım haberdar et bizi

Yorumlarda olumlu test sonuçları görünce gaza geldim bende yaptım kızlar ama negatif
5şubat transfer günüm 2. Gün embriyosu sanırım çok erken yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…