2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de sabah yoktu bi dışarı çıktım markette başım gözüm döndü midem bulandı kendimi dışarı zor attım belki ilaçlardandır. Gel yarın sabah test yapalım ama benim erken gebelik değil olur mu ki
Erken gebelik kaset test bence cok degismiyor...beni catlatma ignesi yaniltiyor..bak ekte gecen ay asilamada yaptigim testler var . 3 u igne oldugum tarih altta yazanlar test tarihi.. yani o kadar sivi tuketmeme ragmen etkisi gecmiyor.simdi yarin yapsam 12. Gun oluyor.. 3 14 yazan 11. Gunum.. bilemedim iste...

Eklentiler

• 1000051652.jpg
    1000051652.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 70
benimde 7 subatta transferim oldu ve dondurulmus embryo, bide pco var ayniyiz 😇
benim kasikaagrilarim var dünden beri .. gögüz agrilarim gitmisti simdi gögüs ucu hasasiyeti basladi
Göğüs hassasiyeti bendede var iğnelerin etkiside olabilir tabi bu belirti işleri beni deli ediyor 😁 ne zaman test vereceksiniz

Bazi drlar 5. Gun embriyosu icin 9. Gun test gunu bile veriyolar (benimki 13 gun sonraya verdi gerci)
Ilac kullanirken adet olunur mu onu da bilmiyorum.. devam ediyor mu lekelenmen. Insallah yerlesmedir.
valla ben de ondan şüpheleniyorum. Olsa çıkardı diyorum testte ama doktor erken diyor. Pazartesi gününü bekleyeceğim artık :KK43: Lekelenme devam ediyor

Göğüs hassasiyeti bendede var iğnelerin etkiside olabilir tabi bu belirti işleri beni deli ediyor 😁 ne zaman test vereceksiniz
evet oda olabilir , ilaclari 10 gündür aliyorum belkide etkisini simdi gösteriyordur.
umarim öyle degildir 🤣
doktor 18 subat test yaptir dedi tabi ben biraz belirtilerimi takip ederek önceden de yapa bilirim

Kızlar betanın düşme ihtimali yoktur dimi ya bilginiz varmı kaç olduktan sonra artık düşme ihtimali yok
50ye kadar olan degerlerde genelde kimyasal riski oluyor ama deger gayet guzel tebrik ederim darısı hayırlısıyla hepimizin basına 💙🙏🏼 2 gun sonra deger ikiye katlanmıs olursa sorun yok demektir 🌸

kızlar benim 1 Şubattı transfer bugün 9. gün. Doğal siklusta transfer oldum, günde sadece 1 kere progestan dex iğne oluyorum. Dün lekelenmelerim oldu, doktor normal olduğunu söyledi. Bugün yşne devam ediyor doktor sorun olmadığını yerleşme kanaması olabileceğini söyledi. Sabah erken gebelik testi yaptım bir şey çıkmadı. Bu akşam da bir kere koyu renkli geldi leke, kırmızımsıydı. Korktum yeniden yazdım ama cevap alamıyorum. Progestan yetersiz kalıyor olabilir mi acaba? Erken gebelik testinde çıkmamasının çok normal olduğunu söyledi doktor. Olsaydı çıkmaz mıydı? Kanama neden oluyor olabilir?
Canım benim doktor kanama tarzı bişey olursa progestanı arttırırız demişti. 5. Gün embriyosu ise kan verebilirsin bence, ne zaman test tarihin? Benim de 2 şubat transferim 5. gün embriyosu yarın test günüm.

evet oda olabilir , ilaclari 10 gündür aliyorum belkide etkisini simdi gösteriyordur.
umarim öyle degildir 🤣
doktor 18 subat test yaptir dedi tabi ben biraz belirtilerimi takip ederek önceden de yapa bilirim
Bende 17 şubatta yaptırmayı düşünüyorum inşallah yüzümüzü güldüren sonuçlar alırız beklemek ne zor şey 😫☺️

Canım benim doktor kanama tarzı bişey olursa progestanı arttırırız demişti. 5. Gün embriyosu ise kan verebilirsin bence, ne zaman test tarihin? Benim de 2 şubat transferim 5. gün embriyosu yarın test günüm.
Bana hiç böyle bir şey söylemediler yaa benden umutları yok galiba hangi zamanda söylediler size bh bilgiyi, doğru bilgi de bana da söyleselermiş keşle

Bana hiç böyle bir şey söylemediler yaa benden umutları yok galiba hangi zamanda söylediler size bh bilgiyi, doğru bilgi de bana da söyleselermiş keşle
Yok kuzum öyle deme niye umutları olmasın ki🥰 benim bir gece çok ağrım oldu transferden sonra hemşire hattına yazdım aradılar o zaman söylemişti çok ağrım oldu korktum diye, normal dediler olası bir kanamada arttırırız dediler. Ama her halükarda kanama lekelenme vs test gününü bekleyeceksin diyorlar. Hamile olup kanama da olabiliyor çünkü.
Özetle kendileri söylemedi ben arayınca söylediler 🥰 gönlünü ferah tut sen her şey güzel olcak❤️

X