2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde dün oldu transferim kasıklarımda aynen hafif ağrılar oluyor .
Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

Yaa doğru diyorsun nasip işi aslında, çok teşekkür ederim moral verdin, inşaAllah hepimiz hayırlısıyla nasibimize kavuşuruz

Aynı gün transfer olmuşuz benim hem kasık hem karnımda ağrı var ama taze transferden kaynaklandığını düşünüyorum kendimizi dinlemiyoruz belirti aramıyoruz

Aynı gün transfer olmuşuz benim hem kasık hem karnımda ağrı var ama taze transferden kaynaklandığını düşünüyorum kendimizi dinlemiyoruz belirti aramıyoruz
Benim dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bir regli süresi dinlen dedi doktorum pco olduğu için çok yumurta toplandı diye taze transfer yapmıyorlarmış

Benim dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bir regli süresi dinlen dedi doktorum pco olduğu için çok yumurta toplandı diye taze transfer yapmıyorlarmış
benimde 7 subatta transferim oldu ve dondurulmus embryo, bide pco var ayniyiz
benim kasikaagrilarim var dünden beri .. gögüz agrilarim gitmisti simdi gögüs ucu hasasiyeti basladi

benimde 7 subatta transferim oldu ve dondurulmus embryo, bide pco var ayniyiz
benim kasikaagrilarim var dünden beri .. gögüz agrilarim gitmisti simdi gögüs ucu hasasiyeti basladi
Göğüs ucu hassasiyeti bende 3. Gün başlamıştı bugün akşam baş dönmesi mide bulantısı yaşadım kız biz şaka gibiyiz valla billa halimize bak bir de ben başta belirti aramıycam kendimde falan diyordum iyice zıvanadan çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…