2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

inşallah vardır canım cok sevindim hayırlı olsun şimdiden

İlaçtan canm bende de öyle hala öyle yani doktorum aradı dün bir şikayetin varmı die sordu söyledim bende çok sıcak basıyor terleme oluyor dedim normal mi acaba, evet dedi ilaçların etkisi korkmana gerek yok gayet normal dedi

Canım bende kullanıyorum günde 3 tane ama yine eskisi gibiyim çoraplarımı çıkarınca ayağım üşüyor. Sen günde kaç tane içiyorsun

Bugün 6. Gün canım inşallah pazartesi 8. Günümde tekrar yapıcam bakalım hayırlısı hepimiz için
cok cok erken. ben kimyasal gebelik gecirdim 3. gün embriyosuyfu 7. günü cıkmadı 8. günü çıkmıştı. bu 5. günde bile oluyor. 5. gün embriyosu olsa ümitlenme derdim ama 3. gün için cok erken umut var bence

Sen yine iyiydin. Opu da o odada 5 kişiydik biz en son gelen kızı sedyeyle odanın ortasına bıraktılar yer yoktu diye. Bende aynı yerde tedavi oldum
ay anlattıklarınız şaka gibi resmen adım başı para almayı biliyorlar. bu nasıl bi umursamazlık. psikolojik olarak bile travma yani. ben nova fertil gaziantep te yaptırıyorum cok eski bir yer cok kalablık ama odalar iki kişilik ve sonuna kadar kalın perde cekili yan tarafımdaki hastayı gormedim bile. daha o kadar eski tarihi eser diye begenmiyordum

teşekkür ederim canım. soğuk algınlığı olmasa sorun degil de 10 gündür iyileşemedim remsen ince giyiyorum üstümü örtemiyorum

Cok guzel haber..saglikla devam etsin insallah

cok sevindim hayırlı olsun. sağlıkla artar kucagınıza aldıgınız gün de olur inşallah

Ay hadi inşallah ikiside tutunmuştur canım sağlıkla artmasını nasip etsin Rabbim

Hastane gerçekten kötü. Eşim saatlerce dışarda bekledi. Doktor halini gördüde o konuştu onla.

Çok sükür aldım bebeklerımı sımsıkı sarılsınlar inş böyle demek okadar rahatlatıyorkı
Bir oğlum var çok şükür 2015 li 8 yasında ve bu bebeklerımde 2015 den dondurulanlar çözüldü.. Her ıhtımalle yazın ağustos da yumurta toplamam oldu ama kalıtelrı orta 3.gün 2 tane 6.gün 4 BC
Bu günkü bebeklerımde 2015den 5 gün 4 BC 2 tane ..
Hayırlı sonuçlar gostersın Allahım.. Allah'ım ol derse olur nasıbım neyse razıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…