2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlarrr benim 2 tane 3. Gün embriyo transferim oldu normalde pazartesi yani 8. Günümde test yapıcaktım ama arkadaşımın ısrarlarıyla bugün yaptım sonuç negatif zaten hiç ağrılarım da yok o yüzden bi yerde bu sonucu bekliyor gibiyim ama tabi hiç takmıyorum dert etmiyorum hayırlısı bakalım sizi bilgilendirmek istedim😚
3. Gun icin erken.. belirtiye de takilma. Tabi iki duruma kendimizi hazirlamamiz guzel 😊

Selam kızlarrr benim 2 tane 3. Gün embriyo transferim oldu normalde pazartesi yani 8. Günümde test yapıcaktım ama arkadaşımın ısrarlarıyla bugün yaptım sonuç negatif zaten hiç ağrılarım da yok o yüzden bi yerde bu sonucu bekliyor gibiyim ama tabi hiç takmıyorum dert etmiyorum hayırlısı bakalım sizi bilgilendirmek istedim😚
Ptesi 8. Gün olacaksa çok erken yapmışsın bence canım moralini bozma hala pozitif çıkma şansı var 🤗

Canım bende kullanıyorum günde 3 tane ama yine eskisi gibiyim çoraplarımı çıkarınca ayağım üşüyor. Sen günde kaç tane içiyorsun
ben ilk 4 gün 1 tane sonrakı 3 gün 2 tane bugünden itibaren de 3 tame kullanacagım. herkeste ayni yan etki olmuyor demek ki. oyşe olmayı tercih ederdim🤓bir de her gün gectikce kilo alıyorum sanki psikolojim o kadar bozuldu ki anlatamam

Benim bugün transferden sonra 3 gün oldu.. göğüs ağrılarım vardı gitti bugün 😵‍💫
kasık ağrılarım devam ediyor.. iyiyce kafam karıştı😣

Kızlar benim de 8. Gün yarın test günüm çok şükür son durumu bildiriyorum🥰

Eklentiler

• IMG_8798.jpeg
    IMG_8798.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 48
X