2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim doktorum 2. Gün gel demişti canım doktoruna bi danış istersen

Tatlım adetinin başladığı saatle alakalı aslında bu durum. Mesela benim 22 ocak saat pazartesi 17 gibi başlamıştı adetim 23 ocak salı 17.00 yi 1 .gün kabul ettiler ve çarşamba günü 17.00 den önce ilaçlara başladım birkaö doktora da sordum hatta sağlama yapmak için çarşamba gel demişlerdi

Aminn inşallah kan verme günüm salı dedi doktor ama ben salı iş başı yapacağım pazartesi vereceğim
Bana da salı günü verdi aslında pazartesi verecektim ama karın ağırlarımdan dolayı erken gitsem içim rahatlar diye yarın gideceğim, düşünüp durmaktan yoruldum

Amin insallah
Bende oyle dusunuyorum ama dondurulmus yinede icimi rahatlatıyordu guvence oluyordu

Doktorlar 2 ya da 3. gün gel diyorlar. Ama mümkünse 2. gün tedaviye başlamayı tercih ediyorlar. Sen kendi durumuna göre hareket et bence

Benim doktorum 2. Gün gel demişti canım doktoruna bi danış istersen

Tamam kızlar 2. Gün orda olmaya çalışayım.

Özel hastane mi bu devlet bile bunu yapmıyor arkadaş cidden çok ama çok kötü yerinde olsam bı dkk durmam valla hiç bir hastanenin bunu yapmaya hakkı yoktur mahremiyet diye birşey var et şikayetini

Merhaba listeye eklenebilir miyim ?
Yaş 32
1 adet transfer edilecek 6. Gün embiyosu
Transfer tarihi 15 Şubat

Gunaydin. Bebisin sımsıkı tutunsun

Bende kontrol için gidiyorum inşallah çok güzel transferiniz Çok kalppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…