2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Eşi azospermi olup a lıfeda tedavi gören veya görmüş olan var mı?

ay cok sevindim yeni grubun acıldıgına. kimseye hakim olamıyordum isimler de ucup gidiyordu aklımdan boyle cok iyi oldu🥰 dün muayene oldum estrofem ve folik asite başladım. 12 şubatta tekrar gidecegim muayene olmaya. doktorum bir sorun olmazsa ondan 1 hafta sonea dedi.. yani tam söylediği gibi olursa ayın 19 una fln denk geliyor canım. inşallah bir sorun cıkmaz yaklaştıkca günler gecmiyor sanki🌸

Arkadaşlar sizde de aşırı duygulanma, olumsuz olacak korkusu oluyor mu. Ben şimdiden bu duyguyu yaşıyorum olumsuz olursa nasıl toparlarım bilmiyorum gerçekten psikolojim bozuldu bu çocuk olayında 🥲 estrofem de kullanıyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum ama çok korkuyorum şimdiden 🙏🏼🥺🥺
evet oluyor tabi ki. tek embriyom kaldıgı için daha cok stres ediyorum sürekli aglamak istiyorum ama kendimi hep oyalıyorum başka şeylerle🥹bizi en iyi biz anlarız cok zor bir imtihan inşallah sonucu güzel alırız

evet oluyor tabi ki. tek embriyom kaldıgı için daha cok stres ediyorum sürekli aglamak istiyorum ama kendimi hep oyalıyorum başka şeylerle🥹bizi en iyi biz anlarız cok zor bir imtihan inşallah sonucu güzel alırız
İnşallah canımmm Bazen kendimi çok yalnız hissediyorum bu siteye gelmesem bir tek ben bu acıları yaşıyorum sanardım 🥹🥹

Kızlar transfer gününü 1. gün sayıyor muyuz? Ben dün transfer oldum ama dünden beri ara ara hafif ağrılar oluyor kasık ve belde. Çokmu erken ağrılar için korkutuyor, birde az önce mercimek tanesi kadar koyu renk akıntım geldi olumsuz bir durum yoktur demi🥹
transfer günü sayılmıyor. inşallah bebişin tutunuyordur🥰

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek için konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
Lilakahve Lilakahve 321 adet 5.gün9 Şubat
@MargeeŞubat 3.hafta
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
tomrisn tomrisn 251 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
@tatli37371 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
N nuratly 2 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
R rosee67 401 adet2 şubat
@Htc1059402 adet 5.gün8 Şubat
@turkuaz 92 adetŞubat 1.hafta
@Zurich2 adet 5. Gün5 Şubat
G gulcan14 271 adet 5. Gün
D denizperisii 281 adet 6, Gün
edosko edosko 381 adet6 Şubat
Süpersin cnm bende ekler misin yaş 32, 2 adet 5.gün embriyosu tarih şubatın 3.haftası

ay cok sevindim yeni grubun acıldıgına. kimseye hakim olamıyordum isimler de ucup gidiyordu aklımdan boyle cok iyi oldu🥰 dün muayene oldum estrofem ve folik asite başladım. 12 şubatta tekrar gidecegim muayene olmaya. doktorum bir sorun olmazsa ondan 1 hafta sonea dedi.. yani tam söylediği gibi olursa ayın 19 una fln denk geliyor canım. inşallah bir sorun cıkmaz yaklaştıkca günler gecmiyor sanki🌸
Evet canım daha iyi takip edilir. Hayırlısı olsun inşallah 🤲🏽

Estrofemi nasil kullanacaksin..hemsire verdigi kagitta gunde 3 yaziyor.. eczaci ustune etiket yapistiriyor ya orada 1 yaziyor.bugun farkettim 2 gundur eksik iciyorum onun yuzunden :KK43:

Arkadaşlar sizde de aşırı duygulanma, olumsuz olacak korkusu oluyor mu. Ben şimdiden bu duyguyu yaşıyorum olumsuz olursa nasıl toparlarım bilmiyorum gerçekten psikolojim bozuldu bu çocuk olayında 🥲 estrofem de kullanıyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum ama çok korkuyorum şimdiden 🙏🏼🥺🥺
Seni çok iyi anlıyorum canım ben ilaç kullanmadığım halde aşırı duygusalım ama kimseye de belli etmemeye çalışıyorum en zoru da bu bence 🥲

Ayyyy miniciksinnn ☺️☺️☺️☺️☺️ tüp bebek için erken değil mi canım, bu arada ben de o muayane koltuğuna uzandığımda gözlerim doluyordu her şeye ağlıyorum öyle bir mod ☺️
Eşimde sperm hızında biraz düşüklük var 1.5 yıllık evliyiz sürekli denedik ama olmadı doktor eşime ameliyat önerdi ama eşimin karaciğerde sorunu var ağrı kesici içmesi bile sakıncalı ameliyatla uğraşsın istemedik o yüzden direkt tüp yaptık

Eşimde sperm hızında biraz düşüklük var 1.5 yıllık evliyiz sürekli denedik ama olmadı doktor eşime ameliyat önerdi ama eşimin karaciğerde sorunu var ağrı kesici içmesi bile sakıncalı ameliyatla uğraşsın istemedik o yüzden direkt tüp yaptık
Yaa o zaman iyi ettiniz hadi güzel haberler olsun inşallah yumurta kalitesi önemli yaşından dolayı kalitesiz olmaz bence bu yüzden rahat ol sen canım 🥰🙏🏼

X