2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba hanımlar benden önde olduğunuz için size danışmak istedim şuan 5+6 dayım geçen cuma yoğun kırmızı kanama ile acile gittim kese gayet normaldi kanama alanida yoktu hemşirem progestan iğne verdi sabah akşam devam ediyorum coraspini o günden beri kestik bazen kahverengi leke gelmiyor bazen geliyor sizlerde yaşayan oldu mu Dr randevum yarın ama az önce lavaboda uzayan kahverengi birşey geldi korkuyorum dusuklerim çok fazla ilk defa normal bir kese gördüm daha önceleri hep düzensiz kese oluyordu kaybetmekten okadar çok korkuyorum ki yardımcı olursanız sevinirim transfer tarihi 13 Mart

Kahverengi kan önceki adet döneminden kalan kan, vucut onu atıyor cok fazla degilse sorun yok demektir
Saglıkla ilerlesin insallah

Kızlar bugün tam 10 haftalık olduk doktor 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı bir de ikili taramadan bahsetti aranızda yaptırmayı düşünenler var mı ?

Bende senin gibiyim hamile pantolonu aldım ben şimdiden10 gündür kullanıyorum bile çünkü aldığım kilolardan zaten pantolonlarımın beli sıkıyordu hamile olunca da karnımı sıkıştırmak istemedim
Benim de en çok dert ettiğim şey balık yiyemiyor olmam. Normalde çok severdim halbuki balığı. Şimdi düşünmek bile istemiyor canım
Bende geçen hafta sordum doktora balık yiyemiyorum omega alsammı diye
Şu anda senin kaynaklarından besleniyor ne yediğin önemli değil ilerleyen dönemde bakarız dedi

Canım ben de doktoruma sordum balık yiyemiyorum balık yağı önerecek misiniz diye . Cok takviye seyler tuzak hiç gerek yok. Çok fazla vitamin verince bebeğin böbrek taşıyla doğduğunu biliyorum dedi. Vermedi o yüzden

Ben de alsam iyi olacak yaz geliyor ya ona güveniyorum. Tarihimiz cok iyi yazın tiril tiril geçiririz

Kızlar nasıl gidiyor hamilelikleriniz ? Kim kaçıncı haftasında kaç olmuş bebişlerinin boyu ? Kilo alan oldu mu ? Biraz kaynatalım

Merhaba kızlar
Bu gün elhamdülillah kalp atışını duyduk 6+1 olarak söyledi

Geçen hafta tek kese görüldü bu hafta 2 kese biri diğerinden büyük
Küçük olanda yolk sac ve bebek görüldü ama kalp atışı daha belli değildi 10 gün sonraya tekrar 2. Bebeğimin kalp atışı için gideceğim
Tüp bebekte böyle olabiliyor mu acaba ikiside aynı anda transfer edildi ve 5. Gün embriyosuydu
Aralarında bir kaç gün var galiba

Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bişi sorabilir miyim. Kullandığınız iğne ilaçlar (kullandıklarınız eğer duphaston ve progestan ise) sizde de gaz, şişkinlik, kabızlık, ağrı, batma yapıyor mu?

Çok teşekkür ederim canım rabbim hepimize bu duyguyu yaşamayı nasip etsin ağrı kramp oluyor ben estofem climara fort bant progestan kalçadan iğneyi kullanıyorum

Evet bazen biri geriden gelebiliyor diye çok duydum

Kızlar nasıl gidiyor hamilelikleriniz ? Kim kaçıncı haftasında kaç olmuş bebişlerinin boyu ? Kilo alan oldu mu ? Biraz kaynatalım
Benim 9+2 şu an pazartesi gitcem bakalım kaç cm olmuş ufaklık
1 kilo vermişim daha fazlasını vermem lazım ama karnım büyüyünce sıkıntı çekmemek için

11+5 benim boyunu tam bilmiyorum şu an bayram sonrası kontrolüm var. Pregastan kullandığım dönemde 2 kg almıştım onun harici henüz almadım ama karnım 5 aylık hamile gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…