2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selamlar.bahcecide doktorun ayrilmasiyla tedavim yarım kalfi muayene parasını ödediğimle kaldım .bu durum başkasıninda başına geldi mi acaba ?

Selamlar.bahcecide doktorun ayrilmasiyla tedavim yarım kalfi muayene parasını ödediğimle kaldım .bu durum başkasıninda başına geldi mi acaba ?

Tedavin neden yarım kaliyor ki seni baksa doktora verebilir yada arayıp söylemen lazm bu böyle olmaz illaki biri alacak devam etmen gerekiyor. Birde muayane ücreti gittiğin doktora özel deil parasini kasada veriyorsun ve bildiğim kadarıyla gebelik elde edinceye kadar süresi var en geç 6 ay

Kizlar yarın 9 haftalık olacağız nisan 18 randevum var o zamana kadar tüm ilaclara devam edecekmişim prolutex igneyi de sabah aksam yapıyorum öyle istedi doktorum😒

Sabah çok kötü oluyorum. İlk kalkışta muhakkak kusuyorum. 2 kilo vermişim. Sizde kilo durumu nasıl
Ben kilo vermedim canım aynı kilom. Sabahları kötü oluyorum ,ayni senin gibi ilk uyanınca mutlaka her gün kusma durumunu yaşıyorum. Sonra ekmek vs yiyorum istahsiz da olsam kendimi eski günlerdeki gibi sanıyorum galiba.

Gece yatmadan prilam dr içiyorum o biraz rahatlatıyor ama şuan kustum kuscam kötü durumdayım ayva leblebi falan yiyorum bastırsın diye ilaca çok yüklenmek istemiyorum 🙄
Prilami icmedigim bi gün içinde 3 kez kustum canım. O yüzden ben de içiyorum malesef. Tam olarak ne zaman geçecek bu bulantı olayi yaaa

Prilami icmedigim bi gün içinde 3 kez kustum canım. O yüzden ben de içiyorum malesef. Tam olarak ne zaman geçecek bu bulantı olayi yaaa
Valla bende öyle tüp bebek doktorum zofer vermisti çok fayda etmedi kadin dogumcum prilam verdi o rahatlatti iştahım iyi şükür ama yemekten önce yemekten sonra hep bulaniyor ağır bisey yeniyorum zaten. Balik avokado ceviz yiyemiyorum su bile midemi bulandırıyor bakalim bizde bugün tam 9 haftalık olduk umarim gecer biran önce afedersiniz ağzımın içi çamur gibi sanki😪

Sabah çok kötü oluyorum. İlk kalkışta muhakkak kusuyorum. 2 kilo vermişim. Sizde kilo durumu nasıl
Ay ne güzel kilo vermişsiniz tedavide aldığım kilolar duruyor bende hala 😄😄
Ben yemekten sonra çok rahatsız oluyorum sadece kahvaltılık şeyler rahatsız etmiyor başka ne yersem yiyeyim sonrasında 2 3 saat kendime gelemiyorum kusamıyorum da berbat haldeyim
uykudan gözüm açılmıyor

Ben yemekten sonra çok rahatsız oluyorum sadece kahvaltılık şeyler rahatsız etmiyor başka ne yersem yiyeyim sonrasında 2 3 saat kendime gelemiyorum kusamıyorum da berbat haldeyim
uykudan gözüm açılmıyor
Ben tedaviye 58 kiloyla başladım tedavinin ortasında 60 oldum bulantı başlamadan önce 65 oldum bulantidan sonra 62 ye düştüm şuan 62 de duruyorum 😃

uykudan gözüm açılmıyor
Al benden de o kadar😅🙈 tedavi yüzünden yüksek başladım sürece. Hiç hayal ettiğim bir görüntüde değilim ama yapacak birşey yok çok şükür büyüyorlar saglıkla gelsin de veririz sonra kiloları. Artık kıyafetlerim bagırıyor biz sana olmuyoruz diye 🙈hamiş pantolon tayt alsam güzel olacak

Valla bende öyle tüp bebek doktorum zofer vermisti çok fayda etmedi kadin dogumcum prilam verdi o rahatlatti iştahım iyi şükür ama yemekten önce yemekten sonra hep bulaniyor ağır bisey yeniyorum zaten. Balik avokado ceviz yiyemiyorum su bile midemi bulandırıyor bakalim bizde bugün tam 9 haftalık olduk umarim gecer biran önce afedersiniz ağzımın içi çamur gibi sanki😪
Benim de en çok dert ettiğim şey balık yiyemiyor olmam. Normalde çok severdim halbuki balığı. Şimdi düşünmek bile istemiyor canım

Merhaba kızlar, 14 şubatta 5. gün çift embriyo trabsferi yapılmıştı, 10. gün 126 - 12. gün 183 çıktı değerim artış %45 yani. Bu şekilde olup gebeliği devam eden oldu mu yoksa kimyasal gebelik mi geçiriyorum:KK43:
Canim senin sonuç me oldu benimde 11. Gün transferin beta değerim 74.4 çıktı 13. Gün 101.9 cikti benimde kimyasal olabilir suresi var aklımda senin sonuç ne oldu aynı durumdayız gibi

X