2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bana zaman gecmiyor hemen transfer olmak istiyorum. Allah ım sen bize sabır ver yüzdük yüzdük sonuna geldik onda da vakit geçmek bilmiyor kaç gündür evde hep ruhum sıkılıyor

Bir de ekstra dikkat etmen gereken bir şey söylediler mi
Evet canım hem de bir sürü
İlk 3 gün mutlaka dinlen sonrasında günlük hayatına devam et ama asla ağır kaldırma, ağır iş yapma
Cinsel ilişki yasak
Kabız olma
Kahve günde 1, çay günde 1
Sigara yasak
Bitki çayları, detoks suları yasak
Yürüyüş yap ama tempolu olmasın
Spor yasak
Bol bol sebze ve meyve ağırlıklı beslen
Kuruyemiş ve kuru meyve ye dediler

Transfer sonrası 10 dakika ameliyathanede yatırdılar sonrasında odada istediğin kadar dinlen dediler. Sıkıntıdan patlayacaktım yarım saat sonra giyinip ben artık gitmek istiyorum dedim
Genel olarak herkese yasaklanan şeyler evet.

Banada hemşire dedi ki bugün son kez ilişki olsun. Gebelik olursa ilk 3 ayda yasak olacak

Yarım saat iyi olmuş bende en az yarım saat - 40 dk kalkmayı düşünmüyorum

kızlar bana zaman gecmiyor hemen transfer olmak istiyorum. Allah ım sen bize sabır ver yüzdük yüzdük sonuna geldik onda da vakit geçmek bilmiyor kaç gündür evde hep ruhum sıkılıyor
Çok iyi anlıyorum
Ama geçiyor geçecek kavuşacağız evlatlarımıza allahın izniyle

Genel olarak herkese yasaklanan şeyler evet.

Banada hemşire dedi ki bugün son kez ilişki olsun. Gebelik olursa ilk 3 ayda yasak olacak

Yarım saat iyi olmuş bende en az yarım saat - 40 dk kalkmayı düşünmüyorum
Bana verilen bilgilendirme kağıdında ilişki sınırı yok yazıyor.
Ben 1,5 saat yattım asla kalkasım gelmedi daha süre verseler yatacaktım da kattaki hemşire beni beklediği için kalkmak zorunda kaldım

Al benden de o kadar canımZaman geçmiyor hemen transfer olsakta test gününü beklesek gerçi ben hergün ısrarla test yaparım sanırım tutamam kendimi sabırsızım

Al benden de o kadar canımZaman geçmiyor hemen transfer olsakta test gününü beklesek gerçi ben hergün ısrarla test yaparım sanırım tutamam kendimi sabırsızım
ay ben de her gin sabahlı akşamlı yapardım heralde cok sabırsızım kendimi tutamazdım

Bana verilen bilgilendirme kağıdında ilişki sınırı yok yazıyor.
Ben 1,5 saat yattım asla kalkasım gelmedi daha süre verseler yatacaktım da kattaki hemşire beni beklediği için kalkmak zorunda kaldım
Yine de en az bir kaç gün ilişkiden kaçın bence canım ne olur ne olmaz .
Maşallah 1,5 saat mi artık git diyeceklerdi yani nerdeyse

Yine de en az bir kaç gün ilişkiden kaçın bence canım ne olur ne olmaz .
Maşallah 1,5 saat mi artık git diyeceklerdi yani nerdeyse
Ay yok kız 9 ay yapmasam da olur valla kalkmak istemedim çünkü bazı tanıdılarımı 2-3 saat çıkarmamışlar bana yarım saat sonra gidebilirsüniz deyince az geldi

Progestron fitil artık kaşıntı yapmaya başlatti yaa , sizde de var mı birde çabuk atıyor sanki kendini dışarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…