2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım ben de seni merak ediyordum transfer olmana çok sevindim

Canım ben de seni merak ediyordum transfer olmana çok sevindim
Ayy canım ya progesteron hormonum 9,1 çıktı. Transfer için yeterli gördü doktor ve hiç ek ilaç da vermedi. En doğalından bir transfer oldu yani ama bünye ilaca çok alışkın o yüzden bu durumu garipsedim biraz sonumuz hayrolsun

Hakkında en hayırlısı olsun inşallah bir de sen hiç ilaç kullanmadın dimi bana duphaston azitro ve prednol yazdı transfer gününe kadar kullan dedi

ağır iş yapma canım dolabı fln düzelt ama süpürge itme çekme yaoma bencr

Merhabalar yaşım 23 2 adet 3. Gün embriyom var 4 Şubat transfer tarihim 16 Şubat test tarihim

Hakkında en hayırlısı olsun inşallah bir de sen hiç ilaç kullanmadın dimi bana duphaston azitro ve prednol yazdı transfer gününe kadar kullan dedi
Sıfır ilaç sadece folikasit içeren multivitamin kullanıyorum. Seninkine antibiyotik vermiş bi de progesteron desteği yapmış. Prednol ne için o da vücut embriyoyu yabancı sanıp atmasın diye verilen bi şey mi ki

Beni De ekler misiniz 3 adet 5.gün embriyosu Şubat ın 5 inde transfer oldum test günüm 15 şubat

Valla hiç bilmiyorum canım eczaneye sordum o da enfeksiyona karşı önlem amaçlı vermiş olabilir bu ilaçları dedi bakalım hayırlısı

Evet prednol tam olarak onun için transferden itibaren kullanılmıyor ama progestan dex kullanılıyor onun yerine ve fitili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…