2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana da 2 gün dediler. Acaba transfer dahil mi 2 gün bilemedim. Salı transferdi bugün perşembe yaptım valla napim ya
Benim banyosuz 5 inci günüm 🤣 form da okudum birisi 10 üncü güne kadar yapmamış ama onu geçemeyeceğim akşama yapacağım artık 🙈😬 evdeyim dedim neyse dedim duruyum dedim ama ılık su ile yapıyor herkes

Kızlar ben normalde çalışıyorum. Şimdi tam 10 gün evdeyim ya. Diyorum ki hadi ilk 4 5 gün iş yapmayım. Ama sonra artık evin temizliğini falan yapıyım normalde yetiştiremeyip ertelediğim şeyleri kiler dolabını giyinme odasını falan düzenleyim duşakabini falan bi yıkayım edeyim diye düşünüyorum hiç siz öyle şeyler yaptınız mı

Bana da 2 gün dediler. Acaba transfer dahil mi 2 gün bilemedim. Salı transferdi bugün perşembe yaptım valla napim ya
Bana ertesi gün yapabilirsin dediler aslında çok sıcak olmasın dediler ama ben yine de ertesi gün yapmadım sorun olmaz herhalde diş macununa falan da dikkat etmek gerekir mi acaba 🤣

Progestron fitil artık kaşıntı yapmaya başlatti yaa , sizde de var mı birde çabuk atıyor sanki kendini dışarı 🤦‍♀️
Canımcım fitili attıktan sonra bir 5 dk yürümek hareket etmek lazım dediler transferden sonra bunu belirttiler öncesinde böyle bir uyarıda bulunmamışlardı bana

Benim banyosuz 5 inci günüm 🤣 form da okudum birisi 10 üncü güne kadar yapmamış ama onu geçemeyeceğim akşama yapacağım artık 🙈😬 evdeyim dedim neyse dedim duruyum dedim ama ılık su ile yapıyor herkes
Ay iyi durmuşsun valla helal. Ben 2 gündür yatmaktan saçımı zor açtım duştan sonra keçeleşmişti yastığa sürte sürte 5 gün dursam herhalde makasla girmem gerekirdi saçıma 😂😂

Kızlar ben normalde çalışıyorum. Şimdi tam 10 gün evdeyim ya. Diyorum ki hadi ilk 4 5 gün iş yapmayım. Ama sonra artık evin temizliğini falan yapıyım normalde yetiştiremeyip ertelediğim şeyleri kiler dolabını giyinme odasını falan düzenleyim duşakabini falan bi yıkayım edeyim diye düşünüyorum hiç siz öyle şeyler yaptınız mı
Camasir katlamak neyse ama dus yıkamak falan ağır ev işine girer 🫡

Bana ertesi gün yapabilirsin dediler aslında çok sıcak olmasın dediler ama ben yine de ertesi gün yapmadım sorun olmaz herhalde diş macununa falan da dikkat etmek gerekir mi acaba 🤣
Onu yutmamaya çalışalım kimyasal sonuçta. Ve de bazı cilt bakım ürünleri mesela gebelikte kullanılmaması gerekiyor. Retinol, asitler falan. Kimyasal filtreli güneş kremi kullanmamak gerekiyor. Mineral filtreli güneş kremi kullanılabilir.

merhaba kızlar bugün transferin üçüncü günü bir hafta rapor aldım işim ayakta diye.ben direk ertesi gün akşamı yıkanmıştım yani bir buçuk gün sonra. Ağır işler yapmıyorum ama korkuyorum yine de hakkımızda hayırlısı artık
Benim arkadasım 10 gün yıkanmadı tuttu hamile şimdi. Ondan bana da yıkanma demişti ama yıkandım ben. Zaten doktorlar bunlara pek inanmıyor sadece biz pimpiriklendiğimizden onlar da hani suçlu olmamak adına birkaç bi şey diyorlar. Yoksa tutacak olan tutar sağlıklıysa diyor çoğu

Duşakabini yıkama bence canım diğerleri olabilir de normalde bile duşakabini yıkayınca ertesi gün spor yapmışım gibi hamlıyorum riske atma hiç boşver kendini yorma koyvergitsin boşver birsz daha

Kizlar merhaba 😊 sali gunu transfer oldum cift embiriyo. 2. Transferim. Ilkde kasik bel agrim coktu ama simdiki transferde hicbirsey hissetmiyorum normalmi

Evdeyiz zaten terlemeyiz bende en az 4 gün yapmayı düşünmüyorum. Ama 10 günde çok yahu 😂

Yapma bence canım riske atma. Heleki kimyasal temizlik malzemeleri kullanma 😳

X