2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

yontemı buldum. her saat bası bır lokma yıyıyrm. bır yudum

yontemı buldum. her saat bası bır lokma yıyıyrm. bır yudum su.
Canım benim mide bulantıları geçti yaa 10 gün falan sürdü. Ama sadece bulantı yok. Karnım çok acıkıyor ama çok yiyemiyorum. Ve çok sık acıkıyorum. Bir sıkıntı yoktur demi. Mide bulantılarının erken bitmesi korkutuyor walla

Al benden de o kadar canım. Her şey iğrenç geliyor gözüme, en sevdiğim yiyecek bile. Çok acayip bir durum
Allah yardimcimiz olsun dokturum ikiz oldugu icin mide bulantin daha fazla olabilir dedi. Peynir domates iyi geliyor sadece bana. Yaş pastaya sütlü tatliya deliren ben bir lokma koyamiyorum agzima midem kalkiyor

Gunduz calisiyorum ama her firsatta yatiyorum.
Senin bide ikiz..daha erken basladi ve daha siddetli olur diyorlar.. Allah yardimcin olsun
Bende sürekli uyumaya çalışıyorum yoksa bütün gün mide bulantisi cekiyorum kreker bile iyi gelmiyor midem almiyor ama çok acıkıyorum değişik bisey valla

Ne guzel canim sanslisin..kizimda 13 14 haftada azalmisti..
Hic yasamayanda var kisa suren de var. Doguma kadar bulanan da var .problem yoktur merak etme..

Arkadaşlar merhabalar
Bende çok olmakla birlikte en büyüğü 5 cm olan 5tane miyomum vardı buna rağmen durum ameliyat etmek istemedi ilk tüp denememizi yaptık ve
Biz bugün kalp atışımızı duyduk çok şükür Rabbim her isteyene bu duyguyu yaşatsın inşallah
Bakıyorum genellikle herkes bulantı kusma var diyo ama bende Bu zamana kadar hiç bulantı kusmam olmadı sadece halsizlik oluyor ara ara birden bi haftadır uykusuzluk başladı genelde evde olduğum için çok iş yapmıyorum dinleniyorum bugünkü kontrolümde gebeliğimin riskli olduğunu belirtti de en azından 12 haftalığa kadar düşük olamaması için dua edicez
Sizlerde dua edebilirseniz çok sevinirim

Kızlar ben de çok uğraştım kan sulandırıcı için. Özel hastanede dahiliye bölümüne gittim. Gitmeden önce gebe olduğumu, kan sulandırıcı kullanmam gerektiğini, ilaç kullanma raporu gerektiğini söyledim. Kabul ettiler, böylece halloldu. Ama önce eczacınıza danışın, onun yönlendirmesi ile hareket ederseniz daha garanti olur.

İlaç raporum şu şekilde:

perikiz35

Eklentiler

• Screenshot_20240314_213150_Gallery.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 59
Canim çok teşekkür ederim böyle bir teşhis yok ama kullanman gerektiği için mi böyle rapor verdiler. Bende mi dahiliyeye gitsem acaba

Benide ekler misiniz
33 yaş
2 tane 3.gün embriyo transferi
Transfer günü 7 şubat
Sonuç pozitif tek kese

günaydın kızlar aşırı koku hassasiyetim var her zamanki parfüm oda kokusu bana o kadar ağır geliyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…