2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

çok garip sonuclar. ama ben bebegin sağlıklı olduguna inanıyorum. 631 iyi bir deger sağlıklı olmasa yükselmezdi. beta düşüşe geciyorsa kimyasal oluyor ama kimyasal gebelikte düştükten sonra yükselme olmaz. testte bir yanlışlık yapılmış olabilir.

İnşallah canım benim ama o kadar üzüldüm ki sağlıksız dediler düşücek diye sigara içtim ağladım çok olursa mucize olur bakalım. Genelde dış gebelikte de böyle dengesiz düşüp artıyomuş ama bilemiyorum

pozitif sonuc alanlar oruc tutacak mısınız doktorlarınız bir şey dedi mi

Çok garip canim acaba ikinci testi yanlış mi yaptılar

pozitif sonuc alanlar oruc tutacak mısınız doktorlarınız bir şey dedi mi
Sormadim ben ama tutamam cok midem bulaniyor..bide tabi herkesin dusuncesine saygiliyim ama su cok onemli gebelikte..
Borclanacam artik cokta severim o heyecani...tek yemekten de hic hoslanmam. Ama mecbur.

dış gebelikte az ve düzensiz artıyor ama düşüp arttıgını hiç gormedim. artsa da bu kadar artmaz herhalde. bilemiyorum yine boş yere umutlandırmak istemem ama bebeginden umudunu kesme kötüye de hazırla kendini. belki mucize olacaktır

Sormadim ben ama tutamam cok midem bulaniyor..bide tabi herkesin dusuncesine saygiliyim ama su cok onemli gebelikte..
Borclanacam artik cokta severim o heyecani...tek yemekten de hic hoslanmam. Ama mecbur.
ben de bebiş varsa kesinleşirse tutmayacagım galiba. Allah affetsin kaza yaparım

Gobekte çok yanar diye korkuyorum valla gerçi kolda da fena takıyor ama morarmasi hoş değil

Sonrasında da kalp atısını duysam..
Ondan sonra test yaptırsam sonucu gelse cinsiyet ögrensem
Sonra bi 6 ay bitse bi dogsa derken bitmiyo bekleyisler
evettt hep stres ve beklemekle gececek.aslında benim şuan tek derdim saglıklı bir şekilde var oldugunu bilmek.cunku öğrendiğimden beri asla hamileyim demedim diyemiyorum.sağlıklı bir şekilde olduğunu bileyim şuan tek buna ihtiyacım var.

Kızlar hamilelikten mi kullandığım hormon ilaçlarından mı bilmiyorum sırtımda sivilceler çıktı ve kaşınıyor çok rahatsız oluyorum. Losyon falan da kullanamıyorum hamileler bişey kullanamıyor öneriniz var mı? Bu ilaçları bırakınca düzelir mi sizce

benim de göğüs bolgem o şekilde küçük küçük sivilceler cok rahatsız edici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…