2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet anlamadım bende 10 gündür böyleyim iştah yol mide bulantısı çok uyku halsizlik yemekten tiksinme. Tatlıyı çok seven ben şuan tatlı kelimesi bile duyunca tiksiniyyorum

Hamile arkadaşlarım halsizliğiniz var mı? Yani böyle sürekli yatma isteği hasta olacakmış gibi his
Var var hemde nasıl özellikle ikindi ve akşam vakitleri uyku basıyor

Kızlar mide bulantısıyla nasıl baş ediyorsunuz neredeyse gün boyu sürüyor benim ki
Ne yazık ki Baş edemiyoruz
6. Haftadayım 3-4 gündür böyle ama bugün daha fazla ve yemek yiyemiyorum neredeyse her yemekten tiksiniyorum şu an
Ben 10 gündür böyleyim

Bende hem coraspin hem kan sulandırıcı iğne kullanıyorum biraktirmafi bana doktorum
belki aspirinden dolayı lekelenmem durmuş olmayada bilir .. tesadüf ola bilir.. bilemıyorum şimdi yine aspirine başlayınca netleşir.. diğer arkadaslarda vardı doktorlar bırakmayı önermişti acaba onlardada kesildi mi lekelenme??

Merhaba canım keseyi gördük ama endişeler hiç bitmiyor ki. İnşallah güzel gelişmeler olur. Evet canım doğru tedaviyle olacağına inanıyorum. Her şey çok güzel olsun inşallah
Endişe ,korku herşey oluyor.
Belki doğunca ya kadar bitmeyecek .kolay olmadığı için
Güzel dusunup stres olmamak lazım.
Sağlıkla ilerlesin insallah

Evet canım bende de aynı durum oldu

Evet ben de asprini kesince durdu

Benimde ara ara oluyo ama olunca siddetli oluyo tuzlu kraker tarzı yemeye çalışıyorum baska cozum bulamadım
Kusturmayan ama yasam kalitesini etkileyen bi bulantı
Çok güzel tarif etmişsiniz. Kusturmuyor ama değişik bi şey. Bi şeyler yeseniz dert yemeseniz dert. Canım hiçbir şey yemek istemiyor zaten her şey itici görünüyor. İyi ki meyveler var

Bende de coraspini bırakınca kesildi canım

Çok güzel tarif etmişsiniz. Kusturmuyor ama değişik bi şey. Bi şeyler yeseniz dert yemeseniz dert. Canım hiçbir şey yemek istemiyor zaten her şey itici görünüyor. İyi ki meyveler var
Dimi her ilac icecegim zaman ne yesem diye cok dusunuyorum mecburen yiyorum
Ama icim bulanıyo midem dönüyo sanki

Benim de test günüm bugün ama ateşim var kasık agrılarım var dudaklarım kuruyor. Bakalımm yüzümüzde güller açıçakmı bugün

Birtek benim doktorum mu biraktirmadi ya. Benim lekelenmem devam ediyo bir aydır
Benimki de hem iğneyi hem corasprini biraktirdi sonra gecti lekelenmem 1 hafta sonra falan lekelenme gelmiyorsa tekrar baslayabilirsin dedi enox iğneye dünden beri devam ediyorum bugunde corasprini kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…