2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sonucu çıkan sevgili anne adaylarını canı gönülden tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüyüp kucağınıza almanızı diliyorum. Benim test sonucum pazartesi ama çok belirti hissetmiyorum. Belki ilk denememki başarısız öykü beni korkutuyordur bilemiyorum. Genetikten geçen 1 adet 6. Gün embriyo transfer edildi. İnşallah sonucu da hepimizin istediği gibi olur. Geçirdiğimiz süreç uzun ve yorucu hep bekleyiş , süreçle ilgili dışarıda bilmeyen ile konuşamak gerçekten zor oluyor. Benim hikayemde bu kızlar.
merhaba, bir pozitif olarak teşekkür ediyorum :)
benim ilk 3 günden sonra hiç belirtim yoktu. hatta moralim çok bozulmuştu. doktor bile nasılsın diye sorduğunda anormal şekilde iyi ve normalim demiştim.
bence belirti konusu kesinlikle bünyeye göre farklılık gösteriyor. hakkınızda en hayırlısını diliyorum

Lekelenme kıvamlı kahvereengi akıntı 10 gündür devam diyordu 2 gündür yoktu dün kese ve kalp atışı gördük çok şüküe 🧿 bugun ilk kez bu kadar şiddtli ağrı yaşadım akşama doğruda kırmızı kanama başladı hemen acile gittik baya korktum doktoruda korkuttum hatta 🙃 çok şükür bebiş kese hala benleydi ,aktif kanama alanı oluşmuş kalçadan iğne olarak progesteron verdiler , dinlen dediler

Bir de bu kadar panikleme ,sakin olmaya çalış bizi de çok korkuttun dediler çok şükür tatlıya bağladık günü 🥰

Dinlenin ,dikkat edin ,panik yok bu biraz zor gerçi ama her şey güzel olacak inşallah🥰
İnşallah cnm rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar 10. Günüm transferde cumartesi test günüm bu süreçte kabızlık yaşayan var mı
ilaçlafrın kabızlık yapma etkisi var. ee b ir de hareketlerimiz kısıtlanıyor vs.. kabız olmak çok olası ama dikkat edin olmamaya çalışın. posalı meyve sebzeler yiyebilirsiniz. kuru kayısı vs..

Hamile arkadaşlarım halsizliğiniz var mı? Yani böyle sürekli yatma isteği hasta olacakmış gibi his
benim transfer sonrası 9. gün uyku hali başladı. gözlerim dalıp gidiyordu sürekli. ayılamıyordum bir türlü sanki. bir de üşüme geliyor ara ara. üşüme geldiğinde ısınamıyorum bir türlü

ilaçlafrın kabızlık yapma etkisi var. ee b ir de hareketlerimiz kısıtlanıyor vs.. kabız olmak çok olası ama dikkat edin olmamaya çalışın. posalı meyve sebzeler yiyebilirsiniz. kuru kayısı vs..
Çok teşekkür ederim çokta dikkat ettim aslında ama sanırım ilaçlar ve birazda karbonhidrattan oldu benim kayısı ve bol su tüketeceğim sizi de çok tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah ❤️🙏

Çok teşekkür ederim çokta dikkat ettim aslında ama sanırım ilaçlar ve birazda karbonhidrattan oldu benim kayısı ve bol su tüketeceğim sizi de çok tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah ❤️🙏
amin teşekkürler. isteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun inşallah :KK200:
bol su da çok önemli evet. ben normalde kronik kabızlık yaşayan biriyim ve bu süreçte beni en çok korkutan şeylerden biri bu. günde 3 litreye yakın su içmeye çok özen gösteriyorum. bunun dışında tuvalete gitmeden önce pamuk ve zeytinyağıyla tampon yapıyorum (çok açık yazdım ama bu konudan çok çekmiş biriyim).

benim transfer sonrası 9. gün uyku hali başladı. gözlerim dalıp gidiyordu sürekli. ayılamıyordum bir türlü sanki. bir de üşüme geliyor ara ara. üşüme geldiğinde ısınamıyorum bir türlü
Aynen işte o bende de var üşüme geliyor ısınamıyorum, ama bende kansızlık falan yok hatta kanım da fazla neden oldu anlamadım

X