2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Öncelikle Merhabalar
Herkesin gönlündeki o güzel dilekleri gerçekleşir inşallah.Kader ortaklarıma ufak bi bilgi vereyim dedim.Ben 19 Şubatta dondurulmuş 3. gün çift embriyo transferi oldum. Transfer günü hariç 4.Gün bel ağrım başladı.Ufak ufak kasıklarımda ağrıyordu.5.gün belim tutulmuş gibi çok kötüydü yürürken baya zorlanıyordum.Geceleri bacak ağrılarım oluyordu ,aşırı terlemelerim ve uyku düzensizliğim oldu.Terleme ve uyku dışında 7.8.9. Günlerde bu belirtiler yok denecek kadar azdı.Kan tahlili gününe kadar(02.03.) idrar testi yapmamak için söz vermiştim kendime ve kan tahlili günü sabah idrar testimde net şekilde çift çizgiyi gördüm.Kan tahlilim çok şükür 559.3 çıktı 2 gün sonra 1296.3 oldu.Şimdi kese görmek için cumartesiyi bekliyoruz. Dua edin inşallah güzel sağlıklı ilerleriz 🙏

canım benim de transfwr tarihi ve muayene tarihim aynı perikiz35 perikiz35 da aynı şekilde. ama o tarihe kadar bebek var mı yok mu onu bile bilmiyoruz ben de hiçbir belirti yok beta verecek misiniz o sürece kadar böyle belirsiz beklemek cok zor 😞
Dün gece ve bugün sabah biraz kasık agrim oldu korktum açıkçası. Yarin sabah gidip saglik ocagina kan vereyim diyorum 1 hafta böyle nasil geçecek bilmiyorum 😔 bebek var mi kese görünecek mi degerim suan kac acaba kafamin ici soru isaretleriyle doluu😒

Bir sürü sacmasapan şey oluyor aklıma getirmemeye calisiyorum kese ve kalp atışına odaklandim 😇 inşallah haftaya hepimiz sevinclerimizi paylasiriz çok stres heyecan
inşallah canım ben dr birsürü şey düşünüyorum araştırıyorum sabretmek zor geliyor. en korktuğum da bu kadar bekleyip doktordan kötü bir şey duymak inşallah iyi olur

Kızlar benim de hiç belirtim yoktu. Midem bulansa sevinecektim yani. Ama şimdi de bulanmaya başladı ve çok zorlanıyorum. Belirti istemeyin Allah'tan 😅 sadece sağlıklı olması için her şeyin güzel yolunda ilerlemesi için dua edin
Kesinlikle katılıyorum dünden beri mide bulantım arttı ağzımda değişik bi tat var zorluyor baya 🥲

ben de en son cumartesi verdim 1320 di ve yarın tekrar vermeyi düşünüyorum. ilaç yazdıracagım gitmişken vereyim diyorum biraz onunla avunurum bari
Dün ben gittim ilac yazdirmaya ama gec gittim biraz bugün de gec kaldim muhtemelen yarin giderim. Umarim alirlar Dün ebe gerek yok artik kan verme demişti beklemek cok zor değerimiz inşallah artar. 🤲

X