2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transfer 19 subatti doktor 12 mart randevu verdi 22 gün gecmis oluyor kese görünür mü salı gunu gittiğimde? Kese ne zaman gördünüz gorenler yazabilir mi? Salıya kadar nasıl gececek zaman😇
6 şubat transfer
15 şubat test günü
22 şubat kese 3,7 mm
24 şubat(kese 8mm) ve 26 şubatta da(kese 1.5 cm) lekelenmelerim olduğu için tekrar ultrasona girdim yolksac göründü onlarda da.
4 mart kalp atışı duyuldu
Kesenin görülmesi biraz beta sonucuna bağlı. Mesela benimkinde 19 şubattaki testte 1800dü beta. Öyle olunca 3 gün sonra yani 22 şubata gel keseyi görebiliriz belki demişti. Betanın 5 binlere falan çıkmasını istiyorlar rahatça karından görebilmek için. Ama mesela bunu diyen devletteki doktordu. Tüp bebek doktorum ise betanın 1800 olduğunu duyunca taa 28 şubata vermişti randevuyu. Ben o zamana kadar bekleyemedim devlete gittim. Sonra da lekelerim olunca başka bi özele gittim. Oraya muayene ücreti verince 10 gün içinde ücretsiz olduğu için yine Oraya gittim kalp atışı için de. Yani kendi tüp bebek doktoruma hiç gitmedim

Kızlar transfer 19 subatti doktor 12 mart randevu verdi 22 gün gecmis oluyor kese görünür mü salı gunu gittiğimde? Kese ne zaman gördünüz gorenler yazabilir mi? Salıya kadar nasıl gececek zaman😇
canım benim de transfwr tarihi ve muayene tarihim aynı perikiz35 perikiz35 da aynı şekilde. ama o tarihe kadar bebek var mı yok mu onu bile bilmiyoruz ben de hiçbir belirti yok beta verecek misiniz o sürece kadar böyle belirsiz beklemek cok zor 😞

canım benim de transfwr tarihi ve muayene tarihim aynı perikiz35 perikiz35 da aynı şekilde. ama o tarihe kadar bebek var mı yok mu onu bile bilmiyoruz ben de hiçbir belirti yok beta verecek misiniz o sürece kadar böyle belirsiz beklemek cok zor 😞
Kızlar benim de hiç belirtim yoktu. Midem bulansa sevinecektim yani. Ama şimdi de bulanmaya başladı ve çok zorlanıyorum. Belirti istemeyin Allah'tan 😅 sadece sağlıklı olması için her şeyin güzel yolunda ilerlemesi için dua edin

Kızlar benim de hiç belirtim yoktu. Midem bulansa sevinecektim yani. Ama şimdi de bulanmaya başladı ve çok zorlanıyorum. Belirti istemeyin Allah'tan 😅 sadece sağlıklı olması için her şeyin güzel yolunda ilerlemesi için dua edin
ben şu yüzden belirti dedim transferden sonra ilk 10 gün kasık agrım vardı hiç kesilmedi bu beni sevindiriyordu.şuan yok hiç hamile gibi değilim muayeneye kadar bir şeyler olsa onunla teselli olurdum. bilsem emin olsam belirtim olmasın tabi😅

Kizlar en son 12. Gün kan verdim 500 geldi. Yarın 16. Gün kan vereceğim bi de doktor kontrole çağırdı. 12. Günden beri hafif kanamam var . Herseyin yolunda olduğuna inanmak istiyorum ama korkuyorum da

7.gun 46
9.gun 123
12.gun 683
14.gun 1662

Carsamba ve cuma verip vermemekte kararsızım dayanabilir miyim bilmiyorum benim gogusler sis ve rahimde ara ara 1 dk lik sancilarim oluyor bilmiyorum nasil beklicez😇
binleri görmüşsün artışlar güzel ama yine de beklemek cok zor🥹

X