2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım aynı gün transferimiz, ben hem 6. Hem 8. Günde test yaptım ama doktoruma da sordum erken acele etme dedii artık test yapmıcam canım cumartesi kan vericem seninde o gün mü kan testin kuzum 🥰🥰
Benimde aynı gün sabah erkenden hastaneye gidip kan vericem inşallah bebeklerimiz bizimledir canım içini ferah tut Allahım hayırlısını versin bizde diğer arkadaşlar gibi sevinebiliriz inşallah nasibimizde varsa olur inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah pozitiflerimiz 🥰🥰❤️❤️

benim gördüğümü sizde görüyor musunuz 🥹🥹 geçen hafta pazartesi transferim olmuştu bugün 7. Günüm ❤️ 5. Gün embriyosu

Eklentiler

• IMG_2550.jpeg
    IMG_2550.jpeg
    291,8 KB · Görüntüleme: 100
Benimde aynı gün sabah erkenden hastaneye gidip kan vericem inşallah bebeklerimiz bizimledir canım içini ferah tut Allahım hayırlısını versin bizde diğer arkadaşlar gibi sevinebiliriz inşallah nasibimizde varsa olur inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah pozitiflerimiz 🥰🥰❤️❤️
Ah insallah canım benim birbirimize muhakkak haber verelim insan heyecanlanıyor yaa seninde çift embriyo muydu sorun neydi acaba?? Kaliteleri nasıl canım 🥰🥰

Hadi inşallah ama ben cuma test verip cumartesi başka bir doktora çıkmayı dusunuyorum dayanamam salıya kadar gibi salı da gidip tüp bebek doktorumla muayene olup vedalaşırim çünkü aynı şehirde değiliz ona devam etmeyi düşünmüyorum
Anladim canim inşallah dedigim gibi olur. Sen hangi sehirdesin. Sanırım bende yarin kan testi vericem saliya daha 1 hafta var😔

Ah insallah canım benim birbirimize muhakkak haber verelim insan heyecanlanıyor yaa seninde çift embriyo muydu sorun neydi acaba?? Kaliteleri nasıl canım 🥰🥰
Benim 5. Gün tek embriyo AA kalite dendi genel olarak eşimde sperm sıkıntısı vardı bende de fsh hormonu yüksek çıktı bu sebepten tüp bebeğe başvurduk ilk denememiz inşallah hayırlı sonuçlar alırız 2 tane de dondurulmuş AB bb kalite embriyomuz var ❤🙏🙏

Aynı şeyleri yaşadım her şeyi iyi ama olmadı doktorunuz kim birde rahım filimi çekdırmişmiydiniz?
Ankara’da Gürgan da yaptık Işın hoca ilk denememiz eşim azosperm benden hiçbir Dr rahim filmi istemedi benimde kafama takıldı bu durum bir ihmal olabilir mi diye amh 4.34 yumurtalarım iyi adetimi düzenli olurum kistim bile yok yani çok umudum vardı bu transferden de olmadı

X