2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim buhara hastahanesinde tüp bebek merkezi var. Araştırma hastahanesinde de var. Ben buharada transferimi oldum. Çok memnun kalmadım. Yüzüne negatif olduğunu söyleyip yine denersin diyerek hemen yolluyorlar. Ne bileyim ufkunu açacak yol gösterecek bir kaç cümle bekliyor insan😏

Kızlar transfer 19 subatti doktor 12 mart randevu verdi 22 gün gecmis oluyor kese görünür mü salı gunu gittiğimde? Kese ne zaman gördünüz gorenler yazabilir mi? Salıya kadar nasıl gececek zaman😇

Merhaba kızlar. Benim gibi Beta HCG çok az başlayanlar için söylüyorum. Hiç ümitsiz olmayın. Dua edin. Her kesin bir vakti bir kismeti var.

Transferin
6.günü - HCG 7,6
13.günü -HCG 120
19.gün( bu gün) ve HCG 2592 VE Keseyi gördük.
(Onuda söyleyim 17-18ci günler lekelenme yaşadım)

Yani üzülmeyin çok az başlayıp sonra artım ola biliyor. Bizzat yaşadım. Siz sadece dua edin. Ben her gün Felak,İhlas, Nas ve Ayetel Kürsi okuyorum. Sizde okuyun. Rabbim evlat isteyen her kese nasip etsin. Ben 6 yıldır bu anı bekledim. Çok şükür bu günümüze.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❤️

Kızlar transfer 19 subatti doktor 12 mart randevu verdi 22 gün gecmis oluyor kese görünür mü salı gunu gittiğimde? Kese ne zaman gördünüz gorenler yazabilir mi? Salıya kadar nasıl gececek zaman😇
Benimde 19 şubattı 12 marta randevu verdiler. Nasıl gececek bende bilmiyorum çok merak ediyorum 🥹

Kızlar benim 3. Gün cift embriyo transferim oldu bugün 8. Günüm, test yaptım erken gebelikte çıkmadı freely diye bir marka, birde birgebeningünlüğü sayfasının kaset testi vardı, onu yaptım 10 dk sonraki sonucları dikkate almayın yazıyor ama benim 6-7 dk sonra şöyle çıktı. Test mi hatalı acaba erken gebelikte çıkmayınca kafam çok karıştı ya
IMG_5937.jpeg

Kızlar ben 8. Günde prodoctor ile test yaptım negatif 😔 içimdeki tüm ümit birden kayboldu. Herkesin ki hayalet çizgi bile olsa çıkarken benimki net bir şekilde tek çizgiydi. Zaten hep şanssız olmuşumdur. 4 Mart kan testi günümü beklicem ama hiç umudum yok.
Merhabalar test sonucunuz nedir acaba

X