2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ben 14 şubatta dondurulmuş 2 embriyo transfer edildi
9. Gün - 6
12.gün- 30
14gün - 72
16.gün - 125

Adetim 8 gün geçti pazartesi tekrar test vericem sizce kimyasal falan mıdır bu durumla karşılaşıp sağlıklı gebelik yaşayan oldu mu Cvp verin lütfen çıldırmak üzereyim 😔 sevinemiyorum bile

9. Gün - 6
12.gün- 30
14gün - 72
16.gün - 125

Adetim 8 gün geçti pazartesi tekrar test vericem sizce kimyasal falan mıdır bu durumla karşılaşıp sağlıklı gebelik yaşayan oldu mu Cvp verin lütfen çıldırmak üzereyim 😔 sevinemiyorum bile
Biraz yavas ilerliyor ama dusus yok.insallah birden gelisir canim 🙏

9. Gün - 6
12.gün- 30
14gün - 72
16.gün - 125

Canim düşük çıkmış evet ama katlanmasi önemli inşallah sağlıkla ilerler🤲

Histeroskobi olan arkadaşlar doktorlar buna neye göre karar veriyolar. Rahim filminde çıkan bişey göre mi karar verildi
Ilk transferim negatif olunca doktorum histeroskopi yapip bakmak ve çizik atmak istedi. Birde ben çift transfer isteyince tutarsa rahim buna hazır mi çift gebeliği kaldirir mi bakmak istiyorum dedi

9. Gün - 6
12.gün- 30
14gün - 72
16.gün - 125

Bende senin gibiyim.
6ci gun -Hcg 7
13cu gün -HCG 120 oldu.
14 cü günüm çok az lekelenmem oldu. Korktum. Sonra olmadı. Bugün 17ci günüm ve yine lekelenmem oldu. 😔

Ben tomrisn tomrisn den cesaret almıştım ayni gün transfer olmuştuk kendisi yapinca heycanlandim bende yaptim🤭 asla yapamazdim ama silik gördüm istersen sabahtan test yapabilirsin bence varsa çıkar yarın 10.günün olacak çünkü 😊

Ben tomrisn tomrisn den cesaret almıştım ayni gün transfer olmuştuk kendisi yapinca heycanlandim bende yaptim🤭 asla yapamazdim ama silik gördüm istersen sabahtan test yapabilirsin bence varsa çıkar yarın 10.günün olacak çünkü 😊
Testi hazır edeyim. İnşallah güzel sonuçlar alırım🥰

X