2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet ikiz istedim ama gözüm korktu biraz😂 Sağlıkla gelsinde tek ikiz ne olursa razıyım 🥰 Sen verdin mi tekrar
aynen sağlıklı olsun da. pozitif cıkınca da sevinilmiyor hep bir korku🥺ben de bu akşam vereceğim canım asıl test günüm bugun 12. gün. en son 3 gün once vermiştim

aynen sağlıklı olsun da. pozitif cıkınca da sevinilmiyor hep bir korku🥺ben de bu akşam vereceğim canım asıl test günüm bugun 12. gün. en son 3 gün once vermiştim
Aynen canim ikinci test sonucunu titreyerek açtım. Simdi ne olcak merakla bekliyorum. Korku hic bitmiyor😔 Seninde sonucun çok güzel çıkacak stres yapma🫶😊

Kızlar merhaba
Bugün kontrole diye gittim histeroskopi yapıldı. Şimdi çıktım hastaneden. Kanamamın 5. günüydü. Nasipse önümüzdeki adetin 5. günü tekrar çağırdı doktor. Dondurulmuş embriyo önümüzdeki aya yapılacak inşallah 🙏
Merhaba öncelikle geçmiş olsun histeroskopi hakkında bilgi verirmisin gebelik olmazsa regli sonrası histeroskopi yapacağım dedi. Korktum biraz ameliyat gibimi sizin nasıl oldu anestezi altında mı, uzun mu sürüyor işlem ,sonrasında aynı gün mü eve gittiniz.

Hayırlı olsun inşallah.belirtileriniz var mıydı
Tek belirti gögüs hassasiyeti vardı. Sevmediğim yiyecekler bile hoş gelmeye başlaması sanırım psikolojik ancak pozitifi görmüş oldum bunlarla. Bence belirti aramak yersiz oluyor çünkü herkeste olmuyor . Mesala ben öyle aman aman bişey olmamıştı

Merhaba öncelikle geçmiş olsun histeroskopi hakkında bilgi verirmisin gebelik olmazsa regli sonrası histeroskopi yapacağım dedi. Korktum biraz ameliyat gibimi sizin nasıl oldu anestezi altında mı, uzun mu sürüyor işlem ,sonrasında aynı gün mü eve gittiniz.
Canim bende ocak ayinda oldum anestezi aldim. Sonra ertesi gün kuzenime kahve icmeye gittim hic sıkıntı ağrı yaşamadım. Korkma rahime çizik atmak istedi doktorum bir sonraki ay transfer oldum ve pozitif aldım. İnşallah gönlüne göre olur herşey 🤲🌸

Anestezi altında yapıldı bana da. Hiç bir şey hissetmiyorsun. Çokta kısa bir işlem sonrasında da bir ağrın olmuyor

Senin yaş kaç canım. İlk denemen mi.
Ben 37 yaşındayım ilk denemem. Histereskopi de yapıldı. Donmuş embriyo transferi oldu🥰
Bende 33 yaşındayım canim. 2 kere doğal yolla hamile kaldim kimyasal oldu sonra 2 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. Bu ikinci tüp bebek denememdi şükür tuttu umarım sağlıkla ilerler🤲 Bende ocakta histeroskopi oldum bu ay transferim oldu😊

merhaba canım ben de gecen ay histereskopi oldum şimdilik pozitif inşallah. uyuyorsun zaten uyandıgında da hiçbir şey hissetmiyorsun ben cıkıp gezmeye bile gidebilirdim.uyandıgımda cok normal her zamanki gibiydim. korkma canım bir şey hissetmiyosun.1-2 saat sonra eve gidiyorsun

Bende 33 yaşındayım canim. 2 kere doğal yolla hamile kaldim kimyasal oldu sonra 2 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. Bu ikinci tüp bebek denememdi şükür tuttu umarım sağlıkla ilerler🤲 Bende ocakta histeroskopi oldum bu ay transferim oldu😊
Bende ocak ayında histereskopi oldum. 🥰
Belki yarın sabah evde test yaparım dayanamayıp 😊 Bu arada hala lekelenme var

Benim transferim 14. gün oldu mesela,Cem Çelik doktorum son adet tarihinden hesaplayacağız dedi,yurtdışında yaşıyorum,ilk kese kalp atışı Martın 9-10’u gibi muayene olucam bakalım buradaki doktor ne diyecek.
Merhaba. Bende cem çelikte transfer oldum 3.gun 13 Şubatta ama negatif oldu benimki 😔 size ekstra bişey yapıldı mı ve kaç hucreliydi

X