2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok yaa. Dr 13. Gun demisti. Saglik ocagi kanimi kaybetti 😅

15. Gun aksam 2800
17. Sabah 5060
🧿 Maşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah

Benim kanamam çoğaldı 3 gğne yakındır biraz korkuyorum ağrılarda var ,ibs -c hastasıyım ağrı kasık mı bapırsak mı bilemedim gerçi ilaçslr bağırsağımı mahvetti

Regli için mi dedin bel ağrısı için mi. Ay çok ağrıyor belim ya
Evet embriyom var 2 regli sonrası tekrar transfer hazırlığına başlıycaz inşallah 🥹
Benim de 9 gündür kanamam kesilmiyor. Adetim 5 gün sürer normalde. Acaba bebeğim tutundu da sonradan kimyasala mı döndü diye düşünüyorum. Önceki düşüğümde de 11 gün kanamam sürmüştü

Benim de 9 gündür kanamam kesilmiyor. Adetim 5 gün sürer normalde. Acaba bebeğim tutundu da sonradan kimyasala mı döndü diye düşünüyorum. Önceki düşüğümde de 11 gün kanamam sürmüştü
Kanamadan kastımız kahverengi akıntı gibi bir şey mi ?
Öyle başladı ama şu an daha daha kan gibi rengi

🧿 Maşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah

Benim kanamam çoğaldı 3 gğne yakındır biraz korkuyorum ağrılarda var ,ibs -c hastasıyım ağrı kasık mı bapırsak mı bilemedim gerçi ilaçslr bağırsağımı mahvetti
AMin insallah hepimizin.
Canim dikkat et.. mumkun oldukca kalkma.
Agrili kanama tehlikeli seni korkutmak istemem onlem alabilirsin diye.. daha ileri haftalarda 2 kaybim var.. yasadiklariimdan yola cikarak..lekelenme cok onemli olmuyor ama agrili iste riskli. Umarim sureci atlatirsin.
degerlerin nasil vermis miydin kan

4 gün testinizi atabilir misiniz çok merak ettim hemen mi belirdi ben 2 saat sonra baktığımda böyleydi
Canım o 10.15. dkda falan çıkmıştı. Neyse bu bi şeyi kanıtlamaz diye attım çöpe. 5.günden itibaren olanı çektim. 4.gün yok

Eklentiler

• 1000067442.jpg
    1000067442.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 111
AMin insallah hepimizin.
Canim dikkat et.. mumkun oldukca kalkma.
Agrili kanama tehlikeli seni korkutmak istemem onlem alabilirsin diye.. daha ileri haftalarda 2 kaybim var.. yasadiklariimdan yola cikarak..lekelenme cok onemli olmuyor ama agrili iste riskli. Umarim sureci atlatirsin.
degerlerin nasil vermis miydin kan
İnşallah bir sorun çıkmaz cnm

11.gğnde 600 çıktı
13.gğnde 1200 küsğr

Teşekkür ederimm ,ağrı kasık mı bağırsak mı karsr veremedimm kasık ağrısıda var gibi

kızlar iğneleri koldan yapan var mı? ben galşba artık koldan yapacagım alt karnım cok şişti ve iğne deger degmez cok acıyor. normalde ağrı eşigim cok yüksek hemen yapardım bugun cook zor oldu
Benimde hem mosmor hemde cok hassaslastı igneyi deger degmez acıyo..
Koldan cok saglıklı olmaz demislerdi bana ☹️

Kızlar ben bugün estrofeme başladım karnım da çok kötü bir ağrı var estrofem den kaynaklı mı acaba aynı sorunu yaşayan var mı 🙄

BEnim agrim yoksa mosmor..o kadar tedavi gordum..ilk kez morarma oldu gobegimde..kizimda 9 ay kan sulandirici kullanmistim..o degil sanirim progestan morartiyor..
Eskiden onu kalcadan oluyordum..
kan sulandırıcı morartıyor canım. normalde de o ilacı kullandığımızsan vücudumuz morarmaya cok yatkın oluyor

4 gün testinizi atabilir misiniz çok merak ettim hemen mi belirdi ben 2 saat sonra baktığımda böyleydi
ben sana atayım canım ornek olarak 4. gün cok cok silikti. 1 saat fln sonra daha da belirginleşti

Eklentiler

• IMG_8127.jpeg
    IMG_8127.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 94
  • 76D2A7D6-F982-495A-821E-1F8857658CC5.jpeg
    76D2A7D6-F982-495A-821E-1F8857658CC5.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 89
Canım o 10.15. dkda falan çıkmıştı. Neyse bu bi şeyi kanıtlamaz diye attım çöpe. 5.günden itibaren olanı çektim. 4.gün yok
Nasipse bende bu şekilde yapacağım. Transfer tarihiniz neydi. Bide gebelik testi markanız nedir? Ben prodoctor aldım ama inşallah iyidir. Yorumları güzeldi

X