2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aslında cesaret değil alışılmışlık da olabilir kimyasal düşüklerimin sayısını hatırlamıyorum bile.Ne olacaksa olsun öğreneyim durumu benimki.Çok şükür 1 oğlum var sadece yıllardır kardeş istiyoruz 5 yıldır ama olmadı işte.Hep duygusal baktım ama artık öyle bakmamaya çalışıyorum 😔
Haklısınız rabbim bağışlasın inş birde kardeş nasip etsin rabbim yardımcınız olsun kolay değil öyle bende hem yapmk istiyorum hemde test gününe kadar üzülürüm diye korkuyorum

20 Şubat transfer tarihimdi. Vücudumdaki değişiklikler bunlar. Umarım gebeliğin alametidir . Umarım 5 yıllık savaşımı bu sefer kazanırım 🥹 bu güzel habere çok ihtiyacım var 🥰❤️

Kasıklarımda Hafif Ağrı
Bel Ağrısı
Memelerim Çok Büyüdü (Hafif sızı var )
Bacak Ağrısı
Karnımın Davul gibi olması Gaz toplaması
Çok uyuyan biri olarak uykularımın kaçması
Bende de tamda böyle belirtiler var 10.gunumden beri benm 12.gunum bugün yarın test vericem olumlu olursa sizinde olmuş olur belki 🥰

Sgk anlaşmalı özel hastaneden dahiliye bölümüne gidin, tüp bebek tedavisi gördüğünüzü ve kan sulandırıcı kullanmanız gerektiğini rapora ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Onlar sisteme işliyor ilaç raporunu. Ardından ilaç raporu süresi ne kadarsa o süre boyunca aile hekimine yazdırıp kullanabiliyorsunuz.

Özel hastaneye gitmeden arayın, rapor verip vermediklerini sorun.

Bana bu şekilde 1 senelik rapor çıkardı doktor.
Raporlu yazildigini biliyorum.ilk gebeligimde kullandim. Ama raporsuz alamadim.. raporuda kalp atisindan sonra cikariyorlar diye duydum.

Raporlu yazildigini biliyorum.ilk gebeligimde kullandim. Ama raporsuz alamadim.. raporuda kalp atisindan sonra cikariyorlar diye duydum.
canım rapora gerek olmadan da veriyorlar kendim aldım. eczacının keyfine kalmış. oyle vermek işine gelmedigi için vermemiş demek. benim aldıgım eczane tanıdık bile degildi

Canim ben kizimdan dolayi hep oyleyim. Agir kaldirma zorlama yeter 🫶
inşallah canım. normalde boylr şeylrri cok takmam biraz daha rahat davranırım ama bugun baya yoruldum kimse transfer oldugumu bilmiyor o yüzden normal davranmaya çalıştım 🥺

ben de peçeteye leke geldi. tam kahve de degil kırmızı da degil. korkmalı mı normal mi

X