2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

20 Şubat transfer tarihimdi. Vücudumdaki değişiklikler bunlar. Umarım gebeliğin alametidir . Umarım 5 yıllık savaşımı bu sefer kazanırım 🥹 bu güzel habere çok ihtiyacım var 🥰❤️

Kasıklarımda Hafif Ağrı
Bel Ağrısı
Memelerim Çok Büyüdü (Hafif sızı var )
Bacak Ağrısı
Karnımın Davul gibi olması Gaz toplaması
Çok uyuyan biri olarak uykularımın kaçması

Bugun transferin 10.gunu yarin hastanede kan vercektim.simdi lavabodan ciktim biraz peceteye hafif bi kan var adetin ilk anı gibi. Bu ilaclari kesmeden adet başlarmi
Geçen hemşiremle görüştüm bel ağrımın olduğunu söyledim. İlaçları kullandığın sürece adet olmazsın telaş yapma demişti

Ben 20 şubatta transfer oldum ama test tarihine kadar yapmaya cesaretim yok
Ben 5li gebelik testi aldım. Pazartesiden itibaren yapmaya başlayacağım. Çünkü hastanede öğrenirsem direk negatifi ağlamaktan helak olurum. Test yapıp Önden kendimi herşeye hazırlar giderim. Öyle düşünüyorum. Rabbim verirse 1 hayır vermezse 1000 hayır ararım 🥰 ama inşallah biz anne olacağız 🤲❤️🥹

Ben 5li gebelik testi aldım. Pazartesiden itibaren yapmaya başlayacağım. Çünkü hastanede öğrenirsem direk negatifi ağlamaktan helak olurum. Test yapıp Önden kendimi herşeye hazırlar giderim. Öyle düşünüyorum. Rabbim verirse 1 hayır vermezse 1000 hayır ararım 🥰 ama inşallah biz anne olacağız 🤲❤️🥹
Ben kan verip sahile falan gitmeyi düşünüyorum sonucu orda beklerim 🙈 hastanede beklersem herşeyi içime atarım
İnşallah isteyen herkesin kucağı dolsun🥹🙏🏻

Bence daha çok erken. Biraz daha beklersen iyi olur. Hayırlı olsun inşallah
Keşke bekleyebilsek pazartesi erken gebelik testi Salı kaset test çarşambaya da kan testi için randevu aldım.Sürekli kimyasal gebelik yaşadım hep ama bakalım bu kez öyle hissediyorum dua edin lütfen 🙏

244, 426, 649 çıktı 2 şer gün arayla. Galiba bebeğim yok di mi?
Artışların güzel bence daha ne istiyorsun👍👍😅😅
Kaset test 6.gün sizce çıkar mı
Benim 7. Gün sabah çıktı kaset testte
Merhaba! Ben 6. Haftadayım ve hergün lekelenmelerim oluyor geçen günde kanamam oldu. Böyle olan var mı 🥹
Bende 6. Haftadayım keseyide gördük ama hiç lekelenme kanama falan görmedim sadece sabahları hafif kasık ağrısı oluyor

Artışların güzel bence daha ne istiyorsun👍👍😅😅

Benim 7. Gün sabah çıktı kaset testte

Bende 6. Haftadayım keseyide gördük ama hiç lekelenme kanama falan görmedim sadece sabahları hafif kasık ağrısı oluyor
Maşallah herkeste yerleşme kanaması olmazmış zaten , sağlıkla tamamla bu sürecini bizlere de dua et olur mu 🥰

R rosee67 @tomrisn cnsu93 cnsu93
Kizlar cuma gunu saglik ocaginda verdigim sonuc cikmis.
15. Gun aksam 7 2800
17.gun sabah 9 5060
38 saat sonra vermis oluyorum..ikiz degil sanirim 🤭 insallah saglikli ilerliyordur
Değerlerin iyi canım sağlıklıdır bence :) benim de tam 2 katı ilerledi hep ve dün kalp atışını duydum her şey normal sağlıklı haftasıyla uyumlu dedi 🙏🧿🤩 böyle güzel değerlerde sağlıksız ilerlemesi çok zor 🤩

Benim de aynı bugün 4. Günüm test yapmak istedim dolaptan çıkardım telefonum çaldı o sırada zaten çok tuvaletim gelmişti gittim yaptım unuttum yarına kaldı artık sabah erken ilk idrarla yapıcam
Aaa aynı gün hadi inşallah ben de yarın yapacağım ilk idrarla haberleşelim

Bende 22 şubatta transfer oldum 5 yumurta toplandı sadece 2 embrio iyi kaliteliydi ve doktorumun kararı ile 2.ci gün embrio transfer edildi çok gerginim kızlar çok umudum kırıldı tutar mı sizce

X