2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Eklentiler

• IMG_8690.jpeg
    IMG_8690.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 90
Allahım bu mübarek günde ne guzdl haberler MaşaAllah
Sağolun kızlar,hepimize dua ediyorum bu güzel gecede 🙏🏻 bahsedilen serumun ben bugün 2.sini aldım ve doktorum birkaç hafta daha devam edeceğimi söyledi ki burada serum yok Olivia adı yanımızda getirdik Türkiyeden alıp. Yurt dışında yaşıyorum,transferimi oldum 3 gün sonra 5 saat uçak yolcuğu yaptım geldim işime başladım öğretmenim 5 gündür de aktif çalışıyorum. Okul cocuklar ilaçlar,yememe dikkat edeyim derken vakit çabuk geçti 😊

ben de senin gibiyim en son kimyasaldı ondan dolayı sevinemedim🥹
O duygu çok kötü pozitif olsun istiyoruz pozitifi görüyoruz acaba oluyor bu kez kafamızda sonra katlanacak mi degerler kese görünecek mi falan doğuma kadar stres 😊 İnşallah bu güzel günün yüzü suyu hürmetine isteyen kimseyi boş çevirmesin Rabbim hamiş annelerimizde sağlıkla kulaklarına alsın bizlerde dahil. Negatif olan anne adaylarımızın da bir an önce kucağını doldursun Aminn 🤲🌸❣️

Canim bugün kontrole gittim. Estrofemi 3ten 4e çıkardı endometrium 8.5 olarak ölçtü. Bugün adetin 11.gunu. Çarşamba tekrar kontrol. Muhtemelen o gün transfer günü belirlenecek
Hayırlı olsun canımm sonuç için ne dedi doktor.rahim kalınlığı için iyi mi dedi beklediği gibimiymiş ?

X