2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Olumsuzluk yok . Ben senden 2 bekliyorum 😇😇
yarın bu saatlerde kan versem mi sizce 6. günüm? kaynanamdayım küçük bi ilçedeler evleri hastaneye yakın rica etsem kan alırlar acilde. kendi evim de merkeze cok uzak hastaneye ozellikle gitmem gerekecek.buradayken ilk kanı versem deger iyiyse perşembeye kadar bekleyip perşembe tekrar mi versem

Ay kızlar benimde bu değer nolcak ya beta nın 2 günde ne artmasu var ne eksilmesi kafam da öyle karışık ki. 10 da duruyor 2 gündür transfer günüm 7 bide.

yarın bu saatlerde kan versem mi sizce 6. günüm? kaynanamdayım küçük bi ilçedeler evleri hastaneye yakın rica etsem kan alırlar acilde. kendi evim de merkeze cok uzak hastaneye ozellikle gitmem gerekecek.buradayken ilk kanı versem deger iyiyse perşembeye kadar bekleyip perşembe tekrar mi versem
Bence verme. Sonra da dusuk mu yuksek mu ne oldu diye merak ediceksin..persembeye kadar bekle..
Ki ben idrar testinden yola cikarak su an icin en azindan problem oldugunu dusunmuyorum..mutlu huzurlu bekle 🫶🌸

Bence verme. Sonra da dusuk mu yuksek mu ne oldu diye merak ediceksin..persembeye kadar bekle..
Ki ben idrar testinden yola cikarak su an icin en azindan problem oldugunu dusunmuyorum..mutlu huzurlu bekle 🫶🌸
o zaman bekleyeyim ya zaten bekleyecektim ama buraya gelince kafam karıştı biraz

Ay kızlar benimde bu değer nolcak ya beta nın 2 günde ne artmasu var ne eksilmesi kafam da öyle karışık ki. 10 da duruyor 2 gündür transfer günüm 7 bide.
canım aynısını yasadım 40 di 2 gün sonra tekrar 40 geldi ondan 2 gün sonra da 20 oldu sonra sıfıra düştü. kimyasalda boylr oluyor genelde

İkinci transferde bende istiyorum o serumu birde embriyo (glue) yapıştırma da istiyorum ama tabi doktor yaparsa 😊
Onu bende baska merkezde duymustum ama benim merkezimde yoktu sanırım o tedavi, ben ne kadar ek yöntem varsa deneme taraftarıydım. bide eczanelerde bazı serumlar olmuyo 1 gun oncesinden temin etmeni öneririm🌸 ben bulmusken 2 tane getirtmistim

cok üzüldüm. üzüntünü de hissediyorum cok zor ama zamanı degilmiş demek ki. inşallaj bundan sonraki süreciniz kolay olur🙏🏻
Üzüldüm çok
15 subatta oldum.pazartesi hastaneye gtcem.test yapmadim cesaret edemedim
Senin kenarda embriyon varmiydi
Benim de 6 şubatta oldu. Sen benden 1 gün öncesin. İkimizin de 8 küsür mm. Bence bu iyi bi şey 😅
[/QUO

yarın bu saatlerde kan versem mi sizce 6. günüm? kaynanamdayım küçük bi ilçedeler evleri hastaneye yakın rica etsem kan alırlar acilde. kendi evim de merkeze cok uzak hastaneye ozellikle gitmem gerekecek.buradayken ilk kanı versem deger iyiyse perşembeye kadar bekleyip perşembe tekrar mi ver

yani yükselirse mucize gibi bişi olur inşallah da olur. sen yine de kendini hazırla canım cok üzülmemen için diyorum. ilk denemen miydi
Yok canım bı kızım var 4 yaşında bu dondurulmuş bekleyen embriyolarim vardı işte

X