2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Belirtiler biraz benziyordu ve çok yoğun yaşamadım hafif be ara araydı, açıkcası ilaçlar da yan etki yapabiliyor, lütfen belirti vs aramamaya çalışın ama insan okurken ve kendini dinlerken birşey hissettiğinde hoşuna gidiyor biliyorum. Ama hiç belirtisi olmayanlarda var unutmayın 🥰🤍🤲🏻
hayırlı olsun canım cok erken vermişsin ama çıkmış inşallah düzenli artar bebegin sağlıkla tutunur ilk annemiz 🥰😍

Kızlarrrr nasılsınız?
Bugün herkeste heyecan ve olumlu duygular yeterli miktarda vardır umarım 🤞🤞🤞
Yarın embriyoların 5. günü heyecanla bekliyorum☺️☺️
Doktorum yarın benden haber bekle transfer için çağırabilirim ya da dondururuz dedi. Nasıl heyecanlıyım bir bilseniz😃😃
Geçmişimde başarısız aşılama ve tüp bebek denemeleri var ama olsun belki de en hayırlı zaman henüz gelmedi. Ben tine tüm heyecanımla doğmamış bebeklerimi beklemeye hazırım🤲🤲
Sizler nasılsınız? Olumlu hisler başladı mı?
cok aevindim canım inşallah embriyolarım güzel gelişir bu sefer olur🥰ben transfer bekliyorum daha 12 şubatte muayene olacagım o zaman kesin tarih belli olacak

Size bu kadar çok iğne neden verildi? Trombofilide mutasyon falan mı çıktı? Transferden sonra hangilerine devam edeceksiniz?
ben de bir onceki transferimde progestan ve clexans iğne kullanmıştım negatif oldugunu oğrenene kadar. rutin de oluyor genelde

Eklentiler

• IMG_6172.jpeg
    IMG_6172.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 50
Ben de diyecektim. Dayanabildin mi test gunune kadar 💜 kacinci gunde yapmistin bu testi bide hangi gun embriyosu..bize ornek olsun 🌸
Bugün 6. Günüm , 5. Gün embriyosu tek transfer yapıldı, sıkıntım ara ara adet sancılarım var ve kahve lekeler geliyor, inşallah pozitif olur❤️

X