2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gece uykumdan ağrı ile uyandım sol tarafima bıçak saplanır gibi .çok korktum uyurken ters bı hareket mi yaptım diye . Ben de ishalim ama ben kabız olmuştum doktorum şurup yazmisti onu içtim belki ondan ishalimdir diye düşündüm.

İki gündür cok mutsuzdum şuan bi nebze de olsa içim ferahlıyo gibi çook çook teşekkür ederimm 🥰🥰
ovitrella etkisi git gide azalıyor yani ilk günlerde cıkmayıp zaman gectikce cıkması anlamsız olur. bence tutundugundan pozitif. güzel düşün ama kendini kaptırma her şeye de hazırla iyi olur inşallah🥰

Gece uykumdan ağrı ile uyandım sol tarafima bıçak saplanır gibi .çok korktum uyurken ters bı hareket mi yaptım diye . Ben de ishalim ama ben kabız olmuştum doktorum şurup yazmisti onu içtim belki ondan ishalimdir diye düşündüm.
ilaçlardan bence. ben transfer olmadım estrofem kullanıyorum esnerjen kendimi gerince bile kasık tarafında keskin bir agro hissediyorum korkmayın🙏🏻

Transferden 5 gün önce yapıldı onun etkisi olduğunu düşünmüyorum cunku aşılamada onun etkisiyle pozitifi cok erken gördüm ama iki gündür hiç silik bile çıkmıyodu . İnşallah pozitiftir inşallah bebeğim olur ve şu günlerde isteyen herkesin inşallah kalbi ferahlar ve bebek sahibi oluruz.
Hiç silik çıkmamışsa şimdi ilk defa silik çıkıyorsa pozitiftir canım 🙏🏼 gözün aydın inşallah betanda da en güzel haberleri paylaşırsın 🌹

Merhaba ben de 1 şubatta 5aa kalite 5. Gün embriyosu transferi oldum. İki gündür yaltığım erken gebelik testleri hep negatifti ama sanki bugün yaptığım testte cok silikte olsa ikinci cizgi var gibi siz de yorumlar mısınız rica etsem. Test günüm 10 şubat ilk transferim 2 basarısız aşılamam var panik oldum
Hafif bir cizgi var.. catlatma ignesinin etkisinin gectigini gordum demissin..bu bebistir canim insallah yarin koyulasir daha netlesmis olur 💜

Merhaba ben de 1 şubatta 5aa kalite 5. Gün embriyosu transferi oldum. İki gündür yaltığım erken gebelik testleri hep negatifti ama sanki bugün yaptığım testte cok silikte olsa ikinci cizgi var gibi siz de yorumlar mısınız rica etsem. Test günüm 10 şubat ilk transferim 2 basarısız aşılamam var panik oldum
Ya ben de gördüm sankii ♥️♥️ inşallah tutunmuştur 🙏🏻🙏🏻

ilaçlardan bence. ben transfer olmadım estrofem kullanıyorum esnerjen kendimi gerince bile kasık tarafında keskin bir agro hissediyorum korkmayın🙏🏻
Transfer öncesi korkmaz insan ama transferden sonra korkuyor her şeyden . İnşallah benimledir ikisi de 🤲

Neyse ki doktoru aradım çok normal sıkıntı yapma dedi 🙂 sizin de içiniz rahat olsun . Teşekkür ederim bu arada rahatlattiginiz icin

Kızlarrrr nasılsınız?
Bugün herkeste heyecan ve olumlu duygular yeterli miktarda vardır umarım 🤞🤞🤞
Yarın embriyoların 5. günü heyecanla bekliyorum☺️☺️
Doktorum yarın benden haber bekle transfer için çağırabilirim ya da dondururuz dedi. Nasıl heyecanlıyım bir bilseniz😃😃
Geçmişimde başarısız aşılama ve tüp bebek denemeleri var ama olsun belki de en hayırlı zaman henüz gelmedi. Ben tine tüm heyecanımla doğmamış bebeklerimi beklemeye hazırım🤲🤲
Sizler nasılsınız? Olumlu hisler başladı mı?

Benim de kayinvalidem sagolsun dedi de (eşimden daha dusuncelidir) zaten transfer öncesi 3 çeşit yemek yapıp buzluğa atmıştım temizlikte yapmıştım kendi kendime idare ederim dedim bence ediliyor ne olacak ama bazen bakıyorum küçük çocuğu olanların kaldırması indirmesi gerekiyor o zaman ihtiyaç olabilir
Yok canim. Benimkiler yurume mesafesinde ama... surekli yatmak gerekmiyorki..evdeki islerini yavas yavas yapabilirsin. . Uzanma agir kaldirma dikkatli ol yeter...ben yarin ise gidecegim... 5 yasinda kizim var unutup kaldiririm diye cok korkuyorum.henuz olmadi ama atliyor kucagima bazen.. Allah yardimcimiz olsun..gercekten elimizden geleni yapiyoruz.
Yok kuzum bende eşime şey dedim transfer günü izin al bana bakarsın dedim 🥰 ertesi gün yalnız olacağım yani
Aynen bence de gerek yok ya eşim 3 gün yanımda kalacak zaten.
Kayınvalidem üst katımda zaten 4-5 gün yemekleri yapsa. Sonra yavaş yavaş kendi işlerimi yapmaya başlarım 🥰

Kızlarrrr nasılsınız?
Bugün herkeste heyecan ve olumlu duygular yeterli miktarda vardır umarım 🤞🤞🤞
Yarın embriyoların 5. günü heyecanla bekliyorum☺️☺️
Doktorum yarın benden haber bekle transfer için çağırabilirim ya da dondururuz dedi. Nasıl heyecanlıyım bir bilseniz😃😃
Geçmişimde başarısız aşılama ve tüp bebek denemeleri var ama olsun belki de en hayırlı zaman henüz gelmedi. Ben tine tüm heyecanımla doğmamış bebeklerimi beklemeye hazırım🤲🤲
Sizler nasılsınız? Olumlu hisler başladı mı?
Yarın son kontrolüm var. Cuma günü de ilk transferim olacak inşallah heyecan dorukta 🥹

Kızlar ben yarın covid testi de yaptıracakmışım. Sizden istemişler miydi transferden önce 🤔

Hafif gölge var gibi 1-2 güne daha net belli olur.
İnşallah pozitiftir 🥰

Merhaba, ben de 2.transferi yaptıracağım. İlk transferim geçen hafta kimyasal genelikle önce pozitif sonra negatife dönerek sonuçlandı. Size özellikle 35 üstü kadın arkadaşlarıma bir iki sorum olacak. Ben tek embriyo koydurmuştum. İkiz meselesi hep korkuttu beni. Siz korkmuyor musunuz?
Genetik yaptırmayı da önerdi doktorum ama eşim önce 2 deneyip olmazsa genetiğe başvuralım diyor. Çok kararsız kaldım. Bir iki yorumlarınızla yol gösterirseniz sevinirim
Benim yaş 38
Bana doktor direk genetige ginderecegiz dedi, seçenek bile sunmadi.
2 denemeden sonra neden genetige gönderiyorsunuz ki, diğer türlü olmazsa daha yüksek fiyata sil baştan başlamak gerekecek.
Benim bir çocuğum var çok şükür, ondan çift istemedim. Zaten öyle embriyom da olmuyor. 1 tane oldu geçen sefer.

Peki son bi şey merak ettim 🙈 senin geçen ay kaç milimde kalmıştı? Benim 7. Günde 7.6 gördü. 9. Günde en kalın yerde 7.5 gördü. Gerileme olduğu için iptal etti transferi
Benim doktorum yumurta toplamadan önceki son kontrolde yumurta sayımı bile söylemedi sen rahim kalınlığımı soruyosun😂

X