2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hahah 😄😄 doktorlar az bilgi veriyorlar gerçekten, çok korkuyorum bu ay da kalınlaşmazsa diye o yüzden soru yağmuruna tuttum sizi 🙈
Bana çok detaylı bilgi verdiler opudan 2 gün önce 10 du kalınlığım bana sorabilirsiniz kafanıza takılanlara elimden geldiğince yardımcı olurum 🙏🏼

Transfer günü:

3 sa sonra rahimde batma,

Cmtsi:

Hafif kasık ağrısı, hafif kasık batması

Pazar:

Adet olacakmış gibi hafif ağrı, kasıkta hafif yanma hissi, hafif sağ bacak ağrısı, sol bacak ağrısı, gece uykudan terleyerek uyanma, gece yatakta dönerken çok fena bir ağrı oldu

Pztsi:

(işe başladım, 1 sa araba sürdüm, hep oturdum, 2sa yattım)

Bacak ağrısı, adet yaklaşıyormuşcasına ağrı, hafif karın gurultuları

Salı:

Gece uykumdan koku hassasiyetiyle uyandım(komidinde şişenin içindeki fısfıs oda kokusu kokuyordu.) Sol kasıkta belirgin batma. Sabah sırt ağrısı

Çarşamba:

Sabah iki test yapıldı pozitif ❤️

Kasıkta minik batmalar, sırt ve bel ağrısı, bacak ağrısı, karın gurultuları

Kızlar bu negatif olan transferimdeki belirtilerdi

Salı transfer günü : Tranferden 5-6 saat sonra hafif ağrı

Çarşamba: belirgin bir his yok

Perşembe: adet olacak gibi karın gurultuları, hafif adet ağrısı, gece sol kasıkta belirgin ağrı ve kısa süreli yan ağrısı, vajinal batma

Cuma: ayak üşümesi, karın gurultuları devam ediyor, vajinal batma, sıcak basması(ilaçlar hep yapıyordu)

Cmtsi: hafif baş dönmesi(normalde de başım döner vertigodan), adet olacakmış gibi hafif ağrı, bacaklarda hafif ağrı, kasıklarda hafif yanma hissi, mide sesleri

Pazar: sabah ilk idrar testi yapıldı negatif. Hafif bel ağrısı, aşırı sinirlilik, ayak üşümesi, diğer günlere göre bir tık daha fazla kasık ağrısı(yarın adet günüm), daha hafif mide sesleri, bacaklara vuran ağrı

Pztsi: gece aşırı terleme, hafif baş dönmesi, mide sesleri, yoğun bel ağrısı, kasık ağrısı,bacak ağrısı,ayak üşümesi, sinirlilik, ağız kuruluğu, sırt ağrısı

Salı: gece terleme, yoğun bel ve kasık ağrısı, ağız kuruluğu, mide sesleri, sırt ağrısı
Sonuç kanda negatif

Belirtiler biraz benziyordu ve çok yoğun yaşamadım hafif be ara araydı, açıkcası ilaçlar da yan etki yapabiliyor, lütfen belirti vs aramamaya çalışın ama insan okurken ve kendini dinlerken birşey hissettiğinde hoşuna gidiyor biliyorum. Ama hiç belirtisi olmayanlarda var unutmayın 🥰🤍🤲🏻

X