2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben de cok yoruldum bizi en iyi biz anlarız. kendime cok üzülüyorum evlendigimden beri bir hormon agının içine düştüm sürekli ilaç ilaç ilaç. inşallah bu son olur güzsl haber alırız tüm çektiklerimizi unuturuz🥺🙏🏻
Ah gerçekten bizi bizden başka kimse anlamaz ben de anneme falan diyorum ne şanslıymışsınız hemen bizi doğurmuşsunuz diye 😅 gerçekten bu kadar zor olmasaydı ya vakit ve acıları geçtim maddi olarak da çok çok zor. Ne olacak bilmiyorum inşallah bebeklerimiz bizimledir

Kızlar merhaba üstte olan yani normal olan test 8.gün sabah ilk idrarla yapmıştım 1/2 saat içinde bu çizgiyi gördüm
Erken gebelik testini bugün sabah yaptım ama ilk idrarla değil ve bu testte yarım saat içinde hayalet çizgi sizce bişey var mı yoksa kuruma çizgisi falan mı
Ve ben ilk defa testimde byle bişey gördüm hiç kuruma çizgisine denk gelmedim günlerce de kalsa tek çizgiydi yorum yapar mısınız çatlicam meraktan
Belirtilerin var mıydı ve neydi 🥲

Evet göğsümde hassasiyet vardı ama öyle aman aman değil ama kasık ağrım oluyordu çok şiddetli değil ara ara böyle tatlı tatlı bide bel ağrısı öğleden sonra kan testi vericem dua edin kızlar rabbim hepimize nasip eder inşallah 🙏🏻 çok amin 🙏🏻
inşallah canım inşallah güzel haberler bekliyoruz. aynı yerde yaptırdık siz pozitif olunca benim de umudun artıyor🥰

Kızlar transferde sonra ne yemek yiyorsunuz? Karbonhidrat, baharat, yasak çünkü. Bir balık yedim her gün yenmiyor
Ben sabahları kahvaltida bir yumurta ,yarim avokado ve bir avuç ceviz badem yiyorum . Yemek olarak baklagil , kizartma , hamur işi yememeye çalışıyorum . Et, tavuk , balik , sebze ağırlıklı yemeğe çalışıyorum.

Yaaa inşAllah tutunmuştur banada haber verirsen sevinirim🤲🤲🤲
İnşallah umudum o yönde ☺️ akşama hayırlı haber vermek nasip olur inşallah 🥰
Kızlar transferde sonra ne yemek yiyorsunuz? Karbonhidrat, baharat, yasak çünkü. Bir balık yedim her gün yenmiyor
Bana hiç bişe demediler rahat benim doktorum sadece çay kahve işini azalt biraz dedi o kadar
Tutunma için serum iğne falan veriyorlar onlardan istiyorum dedim para tuzağı onlar boşver dedi 😄

Kızlar bugün transferin 4.günü ayağım ile halıyı düzelteyim dedim kasık bacak birleşiminden çat ses geldi ya nerden düzelttim diyorum ;(

İnşallah umudum o yönde ☺️ akşama hayırlı haber vermek nasip olur inşallah 🥰

Bana hiç bişe demediler rahat benim doktorum sadece çay kahve işini azalt biraz dedi o kadar
Tutunma için serum iğne falan veriyorlar onlardan istiyorum dedim para tuzağı onlar boşver dedi 😄
Aaa doktorunuz kim acaba :) bana kocamaaan yasaklar listesi verdiler özellikle kahve yasak

X